شرایط اخذ ارز مسافرتی

شرایط اخذ ارز مسافرتی

شرایط اخذ ارز مسافرتی

شرایط اخذ ارز مسافرتی

مدارک مورد نیاز برای دریافت ارز مسافرتی   مدارک مور نیاز برای دریافت ارز مسافرتی عبارتند از: اصل پاسپورت ایرانی، اصل بلیط ممهور به مهر آژانس، اصل ویزا و اصل عوارض خروج از کشور. توجه گردد که: از 6 روز مانده به تاریخ پرواز تا روز پرواز می توان برای دریافت ارز مسافرتی اقدام کرد. حضور صاحب پاسپورت در زمان تشکیل پرونده الزامی می باشد. به افراد مقیم خارج از کشور ارز تعلق نمی گیرد. به افراد زیر 12 سال ارز تعلق نمیگیرد. به هر فرد در یک سال شمسی یکبار ارز تعلق می گیرد. به مسافران زمینی و دریایی ارز تعلق نمی گیرد. در بانک، بعد از بررسی مدارک، حواله‌ای به اسم‌ شخص صادر می‌ گردد که باید در فرودگاه برای دریافتش اقدام کرد. بعد از گیت خروجی فرودگاه، در سالن ترانزیت، به شعب بانک مربوطه مراجعه کرده و ارز را دریافت نمایید.
شرایط اخذ ارز مسافرتی Reviewed by لحظه آخری on Nov 12 Rating: 0.0

هر مسافر ایرانی که بیش از دوازده سال سن داشته باشد و بخواهد از راه هوایی از ایران خارج شود، برای یک بار در طول سال شمسی می‌تواند 300 دلار ارز مسافرتی را با نرخ مبادله‌ای دریافت نماید.مدارک مورد نیاز برای دریافت ارز مسافرتی

 

مدارک مور نیاز برای دریافت ارز مسافرتی عبارتند از: اصل پاسپورت ایرانی، اصل بلیط ممهور به مهر آژانس، اصل ویزا و اصل عوارض خروج از کشور.

توجه گردد که:

از 6 روز مانده به تاریخ پرواز تا روز پرواز می توان برای دریافت ارز مسافرتی اقدام کرد.

حضور صاحب پاسپورت در زمان تشکیل پرونده الزامی می باشد.

به افراد مقیم خارج از کشور ارز تعلق نمی گیرد.

به افراد زیر 12 سال ارز تعلق نمیگیرد.

به هر فرد در یک سال شمسی یکبار ارز تعلق می گیرد.

به مسافران زمینی و دریایی ارز تعلق نمی گیرد.

در بانک، بعد از بررسی مدارک، حواله‌ای به اسم‌ شخص صادر می‌ گردد که باید در فرودگاه برای دریافتش اقدام کرد. بعد از گیت خروجی فرودگاه، در سالن ترانزیت، به شعب بانک مربوطه مراجعه کرده و ارز را دریافت نمایید.

مطالب مرتبط :
شرایط خروج از کشور مشمولین

شرایط خروج از کشور مشمولین

شرایط خروج از کشور مشمولین با توجه به قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی و قوانین دانشگاه ها تعیین می گردد. در این مطلب سعی شده است تا سوالات متداول خروج از كشور مشمولین که از سایت نظام وظیفه عمومی ناجا گرفته شده آورده شود تا به اصلی ترین سوالات این حوزه پاسخ داده شود. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات

تلگرام لحظه آخری