شماره تماس 09309871159

10 موردی که ممکن است فقط در بازدید از دبی مال تجربه کنید!

دبی مال بعنوان یک مرکز خرید معروف و البته بزرگ در دنیا شناخته شده است. لحظه آخری در این مطلب نکات جالبی را که ممکن است در بازدید از این مرکز خرید دیدنی تجربه کنید، بیان می نماید؛ با ما همراه باشید.

 

 

مرکز خرید دبی مال از آن دسته مکان هایی است که وقتی در دبی هستید حتما باید از آن دیدن کنید. دبی مال بزرگترین مال یا مرکز خرید دنیا می باشد که دقیقا در کنار برج الخلیفه، بلند ترین ساختمان دنیا قرار گرفته است. دبی مال یک آکواریوم عظیم و یک پیست اسکیت روی یخ هم دارد و تمام برند های معروف دنیا، رستوران هایی با غذاهای متنوع و خوشمزه، فروشگاههای بوتیک و خیلی چیزهای دیگر را می توانید در دبی مال پیدا کنید. البته قیمت ها هم در اینجا به خاطر معروف بودن برندها و شیک بودن مجموعه بسیار بالاست. در این مطلب نکاتی بیان می شود که ممکن است تنها در دبی مال تجربه کنید.

"معرفی کامل مرکز خرید دبی مال را در این لینک مشاهده نمایید"

 

1- ممکن است براحتی در این مرکز خرید گم شوید!

دبی مال در واقع بزرگترین مرکز خرید در دنیاست و این احتمال وجود دارد که براحتی در آن گم شوید. اگر احیانا در دبی مال گم شدید نگران نباشید و به راه رفتن ادامه دهید چون می توانید از تابلوهای راهنما برای خروج کمک بگیرید.

 

2- اگر برای اولین بار به این مرکز خرید بروید از دیدن بزرگی و عظمت این مجموعه شگفت زده می شوید!

هر زمانی که از دبی مال دیدن کنید، حداقل یک توریست یا شخص دیگری را مشاهده می کنید که در وسط این مرکز خرید ایستاده و با تعجب و شگفتی اطراف را نگاه می کند. واقعا عظمت و وسعت دبی مال قابل درک نیست. با ورود به دبی مال احساس می کنید که وارد یک شهر کوچک شده اید.

 

3- در این مکان با سرگرمی ها و تفریحات بی شماری روبرو می شوید

دبی مال همیشه پر از افرادی است که در حال رفت و آمد هستند و یکی از بهترین چیزهایی که برای دیدن در آن وجود دارد، تماشای هیجان مردم است. در دبی مال افراد بومی و توریست های بسیار زیادی را مشاهده می کنید که عموما هیجان زده و با شور و شوق از تفریحات این مرکز استفاده می کنند و هیچ وقت از تماشای آنها خسته نخواهید شد.

 

4- ممکن است احساس کنید لباستان مناسب این مکان نیست!

در دبی مال با وجود افراد ثروتمند و تجملاتی که در حال گشتن و نمایش ظاهر خوبشان به دیگران هستند، در ابتدا شاید از تماشای آنها سرگرم شوید ولی بعد از مدتی ممکن است از ظاهر خودتان مقداری خجالت زده شوید! افراد زیادی هستند که حداقل در یکی از بازدیدهایشان از دبی مال، به خاطر لباسی که به تن داشتند، احساس بدی کردند.

 

5- در اینجا می توانید اِشانتیون (نمونه) های زیادی از عطرهای مختلف را دریافت نمایید

مردم دبی عاشق عطر و ادکلن هستند و چه جایی بهتر از دبی مال برای برآورده شدن فانتزی های شما در مورد عطرها و ادکلن ها؟! در دبی مال با وجود انواع عطر و ادکلن فروشی و نمونه هایی که دریافت می کنید حداقل برای یک هفته گشت زدن به عطر نیاز ندارید!

 

6- ممکن است در اثر پیاده روی زیاد در این مرکز، پاهایتان آسیب ببیند!

خیلی از افراد ممکن است به خاطر راه رفتن زیاد در دبی مال و پوشیدن کفش نامناسب، با پا درد مواجه شوند. این درد پا به هر اندازه که باشد به نوعی لازمه گشتن در این مرکز خرید بزرگ محسوب می شود و خیلی ها ممکن است از با بازدید از این مرکز، آن را تجربه کنند. به همین منظور بهتر است هر چند دقیقه، مقداری استراحت کنید تا در آخر بازدید و بعد چند ساعت، دچار پا درد نشوید.

 

7- نوشیدن یک فنجان قهوه در اینجا هزینه بالایی دارد!

در دبی مال برای کسانی که فقط می خواهند ویترین ها را تماشا کنند و تفریح کنند، سرگرمی های زیادی وجود دارد. بعد از همه اینها ممکن است تمایل داشته باشید، چیزی بنوشید. لازم به ذکر است که در دبی مال همه چیز گران است و برای نوشیدن یک فنجان قهوه باید قیمت گزافی را بپردازید. دبی مال می داند که بعضی از ماها قصد نداریم برای یک قهوه سیاه 20$ دلار بپردازیم، البته این را هم به خوبی می داند که تعداد خیلی زیادی مشتری هم وجود دارند که حتی مبلغی بیشتر از این را برای یک فنجان قهوه می پردازند.

 

8- دیدن آبنمای موزیکال این مرکز خرید شما را هیجان زده می کند

تمام کسانی که اولین بار وارد دبی مال می شوند، باید از آبنمای موزیکال که دقیقا در بیرون این مرکز خرید و در کنار برج خلیفه قرار دارد، دیدن کنند. دیدن آبنمای دبی مال که همراه با نواختن موزیک به رقص در می آید در کنار بلندترین ساختمان دنیا، یک تجربه خاص و بی نظیر می باشد. همه آنهایی که این آبنما را برای اولین بار می بینند از دیدنش بسیار هیجان زده می شوند.

 

9- عکس گرفتن در کنار آکواریوم بزرگ و جذاب دبی مال

دبی مال یک آکواریوم خیلی بزرگ دارد که سرگرمی بسیار جالبی است و همه بازدید کنندگان به نوعی جذب آن می شوند و سعی دارند جلوی آن عکس بگیرند؛ بدون اینکه توریست دیگری پشت سرشان باشد.

 

10- حواستان پرت شکلات فروشی بسیار بزرگ روبروی آکواریوم می شود

اکثر توریست ها بعد از گرفتن عکس جلوی آکواریوم، ناخوآدآگاه به سمت شکلات فروشی بسیار بزرگی که دقیقا روبه روی آکواریوم قرار دارد، کشیده می شوند.

09309871159