شماره تماس 02191031554

10 جزیره برتر اروپا در سال 2018

بهترین جزیره های اروپا هر ساله توسط سایت T+L از طریق نظرسنجی کاربران و امتیازدهی آنها انتخاب می شوند! لحظه آخری در این مطلب فهرستی از برترین جزایر اروپایی در سال 2018 را معرفی کرده است؛ پس با ما تا انتها همراه باشید.

 

 

هر ساله سایت معتبر T+L از طریق نظرسنجی در میان کاربران پر تعدادش، بهترین های جزیره های اروپایی در هر سال را معرفی می کند؛ در نظر سنجی امسال این سایت مشخص شد که همچنان علاقه مندان به جزایر یونان پرتعدادند، چون در بین 10 جزیره برتر امسال اروپا، 6 جزیره متعلق به کشور یونان می باشند! بعضی از این جزیره ها کمتر شناخته شده اند و نشان می دهد که هنوز جاهای کشف نشده ای در اروپا وجود دارد که می توان به آنجا سفر کرد.

آزورس، یکی از جزایر برتر امسال اروپا، مجمع الجزایری متشکل از 9 جزیره واقع در حدود 900 مایلی ساحل پرتغال می باشد که به آرامی به یکی از پرطرفدارترین مکان های توریستی اروپا تبدیل شده است. یکی از توریست هایی که از آزورس دیدن کرده درباره غارهای آتشفشانی، آبشارها و آبهای زمردی آن می نویسد "در آزورس می توانید بعضی از زیباترین مناظر دنیا را ببینید. در مجمع الجزایر آزورس می توانید تمدد اعصاب نمایید، احساس امنیت کنید و از خوردن غذاهای عالی لذت ببرید". یکی دیگر از کاربران سایت T+L اضافه می کند "مردم آزورس سخاوتمند ترین، مهمان نوازترین و خونگرم ترین مردمی هستند که تا به حال با آنها ملاقات داشته ام".

بهترین جزایر اروپا

 

برای علاقه مندان به حمام آفتاب، جزایر اورکنی (Orkney) اسکاتلند واقع در دریای شمال (North Sea) بهترین جاست. دو سوم از جزیره اورکنی غیر مسکونی بوده و دارای خط ساحلی بی نهایت زیبا و چشم اندازهای دیدنی می باشد که سازه های نئولیتیک 5 هزار ساله و روستاهای ما قبل تاریخ را شامل می شود. مرکز جزیره اورکنی، کیرک وال (Kirkwall) هم شهری پر رونق متعلق به قرن یازدهم می باشد. با اقامت در کیرک وال هتل، در یک ساختمان مربوط به عصر ویکتوریا ساکن می شوید که در بندرگاه واقع شده است.

تنها نماینده ایتالیا در لیست بهترین های امسال، جزیره سیسیلی می باشد که سال گذشته رتبه دوم را به خود اختصاص داده بود و امسال چند پله سقوط داشته است و رتبه هشتم را کسب کرده است. یکی از کاربران در زمان نظرسنجی جزیره سیسیلی؛ بزرگترین جزیره در دریای مدیترانه آن را این گونه ستایش می کند "در سیسیلی چیزهای بسیار زیادی برای دیدن و غذاهای شگفت انگیزی برای خوردن وجود دارد؛ اقامت سه روزه ما در سیسیلی باید به سه ماه تبدیل می شد." قابل ذکر است که احساس توریست هایی که از هر کدام از این جزایر دیدن می کنند، دقیقا شبیه هم است. با ما همراه باشید تا در ادامه با بهترین جزایر اروپا آشنا شوید.

 

10. جزیره کورفو و لونیان یونان | Corfu and Ionian, Greece

امتیاز: 86.11

جزیره کورفو و لونیان یونان

 

9. جزیره مایکونوس یونان | Mykonos, Greece

امتیاز: 86.31

جزیره مایکونوس یونان

 

8. جزیره سیسلی ایتالیا | Sicily, Italy

امتیاز: 86.44

جزیره سیسلی ایتالیا

 

7. جزیره اسکای و هِبریدِس اسکاتلند | Skye and the Hebrides, Scotland

امتیاز: 87.37

جزیره اسکای و هِبریدِس اسکاتلند

 

6. جزیره میلوس یونان | Milos, Greece

امتیاز: 87.43

جزیره میلوس یونان

 

5. جزیره کِرِته یونان | Crete, Greece

امتیاز: 87.57

جزیره کِرِته یونان

 

4. جزیره سانتورینی یونان | Santorini, Greece

امتیاز: 87.94

جزیره سانتورینی یونان

 

3. جزیره آزورِس پرتغال | Azores, Portugal

امتیاز: 88.37

جزیره آزورِس پرتغال

 

2. جزیره اورکنی | Orkney Islands, Scotland

امتیاز: 88.50

جزیره اورکنی

 

1. جزیره پاروس یونان | Páros, Greece

امتیاز: 88.76

جزیره پاروس یا فاروس یونان

جزیره فاروس یا پاروس یونان به لطف سواحل باشکوه دریای اژه و روستاهای جذاب سایکلادیک (Cycladic) با خانه های سفید شده با دوغاب گچ، پرطرفدارترین جزیره در لیست بهترین های امسال می باشد. شهر نایوسا (Naousa) واقع در جزیره فاروس هم یک شهر قدیمی ماهیگیری است که یکی از زیباترین بنادر را در یونان دارد. کولیمبیتر هم یک ساحل در قسمت شمالی جزیره است که به خاطر چینه بندی های گرانیتی معروف و شناخته شده می باشد. علیرغم اینکه همه آنهایی که از فاروس دیدن کرده اند با حرارت درباره دیدنی های آن صحبت می کنند، در فاروس هنوز هم جاهای کشف نشده وجود دارد. همانطور که یکی از خوانندگان T+Lآن را توصیف می کند "فاروس یک الماس پنهان است".

 

بهترین جزیره های دنیا در سال 2018

7 شهر برتر اروپایی برای سفر