شماره تماس 09309871159

بهترین سواحل کانادا را بیشتر بشناسید!

شاید ندانید کانادا با وجود اینکه طولانی ترین نوار ساحلی دنیا را دارد ولی اکثر سواحل زیبای آن در کنار دریاچه واقع شده اند. در تابستان سواحل شنی کانادا مملو از جمعیت است چون محلی ها می دانند که هوای سرد زمستان در راه است. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین و منحصربفرد ترین سواحل کانادا بپردازیم؛ پس با ما همراه باشید.

 

 

 

ساحل لانگ بیچ کانادا | Long beach

لانگ بیچ اولین ساحل در فهرست بهترین سواحل کانادا است. ساحل لانگ بیچ در پسفیک ریم نشنال پارک و در کنار بهترین شهر موج سواری در آمریکای شمالی یعنی توفینو (Tofino) واقع شده است. لانگ بیچ چون یک ساحل ایده آل برای موج سواری است یک ساحل شناخته شده در کانادا است. لانگ بیچ در واقع بزرگترین و طولانی ترین ساحل در ونکوور محسوب می شود. لانگ بیچ همچنین یک مکان مناسب برای تماشای حیات وحش در داخل و خارج از آب است. این ساحل همچنین جای خوبی برای تماشای نهنگ هایی است که در نزدیکی ساحل شنا می کنند و همینطور خرس ها و گرگ هایی است که در پارک ملی زندگی می کنند.

ساحل لانگ بیچ کانادا

 

ساحل کریستال کِرِسِنت بیچ کانادا | Crystal Crescent Beach

ساحل بعدی ساحل کریستال کرسنت بیچ است که به خاطر شن های سفید و آب زلال و فیروزه ای یک ساحل محبوب در کانادا است. کریستال بیچ دقیقا 40 دقیقه با هالیفاکس واقع در نوا اسکاتیا فاصله دارد. پارک ایالتی نوا اسکاتیا در واقع سه ساحل در کنار هم دارد که اسامی آنها ساحل اول، ساحل دوم و ساحل سوم می باشد. دو ساحل اول از طریق یک گذرگاه تخته ای به هم ارتباط دارند.

 

ساحل شوگر بیچ کانادا | Sugar Beach

ساحل بعدی شوگر بیچ است. حتما باور نمی کنید در تورنتو هم ساحلی مصنوعی به نام شوگر بیچ وجود داشته باشد. شوگر بیچ که قبلا پارکینگ بود حالا به یک ساحل معروف و محبوب در لیک اونتاریو (دریاچه اونتاریو) تبدیل شده است. محلی ها و توریست ها می توانند در شوگر بیچ زیر چترهای صورتی ریلکس کنند. شوگر بیچ همچنین در تابستان میزبان اکران تعدادی از فیلم ها و اجرای کنسرت می باشد.

ساحل شوگر بیچ کانادا

 

ساحل مانیتو بیچ کانادا | Manitou Beach

مانیتو بیچ یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. مانیتو بیچ در لیتل مانیتو لیک، معروف به بحرالمیت کانادا به خاطر غلظت بالای نمک و نداشتن جریان رو به بیرون، در ساسکاچوان واقع شده است. آب کم عمق مانیتو بیچ به توریست ها این اجازه را می دهد تا در طول روز یک اسپای طبیعی را تجربه نمایند. گفته می شود آب مانیتو بیچ به خاطر داشتن منیزیم، پتاسیم، آهن و گوگرد تسکین دهنده اضطراب و درد است.

 

ساحل اینگونیش بیچ کانادا | Ingonish Beach

اینگونیش بیچ واقع در کیپ برتون هایلندز نشنال پارک یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. ساحل اینگونیش بیچ که در امتداد کابوت تریل (Cabot Trail) واقع شده است به هر دو نوع آبهای شیرین و شور دسترسی دارد. با وجود یک سد سنگی که به طور طبیعی ساخته شده است، اینگونیش بیچ هم یک استخر در اقیانوس آتلانیک و هم یک خلیج کوچک آب شیرین دارد. خط ساحلی این ساحل هم با وجود درختان، تپه های سرسبز و صخره های که دورتادور آب را احاطه کرده اند، بسیار زیبا و خوش منظره می باشد.

ساحل اینگونیش بیچ کانادا

 

ساحل پارک ایالتی سند بنکز کانادا | Sandbanks Provincial Park

ساحل سند بنکز یکی دیگر از سواحل منحصر بفرد کانادا است. سند بنکز همچنین به بزرگترین دماغه شنی آب شیرین دنیا (واقع در لیک اونتاریو) معروف است. ساحل سند بنکز دارای شن هایی می باشد که تا 20 کیلومتر امتداد یافته اند. اما فقط شن این ساحل نیست که ارزش دیدن دارد؛ بلکه سند بنکز ساحلی است که زیباترین آب های فیروزه ای را در تمام کانادا دارد و به همین خاطر یکی از سواحل محبوب مردم کانادا و توریست ها می باشد.

 

ساحل سینگینگ سندز کانادا | Singing Sands

ساحل معروف بعدی کانادا سینگینگ سند است که در پارک ایالتی باسین هد (Basin Head) در جزیره پرنس ادوارد واقع شده است. این ساحل به خاطر صدایی که به هنگام راه رفتن روی شن های سفید تولید می گردد به ساحل آواز خوان معروف شده است. دانشمندان معتقدند که تولید این صدا به خاطر وجود شن کوارتز کروی شکل این ساحل می باشد. ساحل سینگینگ حدود 8 کیلومتر طول دارد و همچنین گرم ترین آب را در کارولینای شمالی دارا می باشد.

 

ساحل لارنس تاون کانادا | Lawrencetown

ساحل لارنس تاون یکی از منحصر بفرد ترین سواحل کانادا است که در فاصله 40 دقیقه ای از شهر هالیفاکس در نوا اسکاتیا واقع شده است. لارنس تاون همچنین یکی دیگر از سواحل ایده آل برای موج سواری در کانادا می باشد. خیز آب در این ساحل که به 40 متر می رسد باعث تشکیل موج های قوی برای موج سواری می گردد به طوریکه موج سواران زیادی را از سرتاسر دنیا به اینجا می کشاند. ساحل لارنس تاون با وجود سنگریزه ای و مه آلود بودن در اغلب اوقات ظاهر ترسناکی دارد، بطوریکه فکر می کنید مستقیم از داخل فیلم ها وارد دنیای واقعی شده است.

ساحل اینگونیش بیچ کانادا

 

ساحل واسگا بیچ کانادا | vasaga Beach

واساگا بیچ واقع در اونتاریو جورجین بی، با 14 کیلومتر طول، طولانی ترین ساحل آب شیرین دنیا است. واساگا بیچ در لیک هورون (Lake Huron) قرار دارد و مردم کانادا بیشتر به خاطر اینکه این ساحل تکه کوچکی از جرسی Shore می باشد، به سمت آن کشیده می شوند. واسکا بیچ در تابستان مملو از جمعیت است و ساحلی است که از یک گذرگاه تخته ای، تعدادی رستوران در جلوی ساحل و تعداد زیادی سوغات سرا برخوردار می باشد.

 

ساحل گرند بیچ کانادا | Grand Beach

ساحل گرند بیچ هم یکی دیگر از سواحل برتر کانادا است. گرند بیچ ساحل مورد علاقه محلی های وینی پگ (Winnipeg) است که اوقات فراغت خود را در تابستان در اینجا سپری می کنند. حتی مجله پلی بوی (Playboy) هم گرند بیچ را به عنوان یکی از 10 ساحل برتر دنیا در دهه 1980 معرفی نموده است. گرند بیچ همچنین به طور مداوم عنوان یکی از بهترین سواحل در آمریکای شمالی را کسب می کند. گرند بیچ که در لیک وینی پگ واقع شده است از امتیازاتی مثل داشتن شن های سفید، گذرگاه تخته ای و محوطه ای برای چادر زدن در نزدیکی ساحل برخوردار است.

ساحل گرند بیچ کانادا

 

ساحل بِنِت بیچ کانادا | Bennett Beach

آخرین ساحل در لیست بهترین سواحل کانادا، ساحل بنت یا بنت بیچ است. بنت بیچ به خاطر چشم انداز زیبای صخره ای و کوههای پوشیده از برف، یک ساحل منحصر بفرد است. ساحل بنت قسمتی از بنت لیک (دریاچه بنت) است که در دو طرف بریتیش کلمبیا و مرز یاکون (Yaukon) قرار گرفته است. در تابستان که دمای یاکون تقریبا به 30 درجه سانتیگراد می رسد، ساحل بنت بیچ به مکان محبوب محلی ها و توریست ها برای سپری کردن یک بعد از ظهر فوق العاده تبدیل می شود.

 

چنانچه بدنبال سفر به کانادا و اخذ ویزای کانادا هستید (چه برای مسافرت و چه برای مهاجرت)، با مشاوران ما در بخش خدمات ویزای کانادا در ارتباط باشید!

ویزای مولتیپل کانادا

همه چیزهایی که باید درباره کانادا بدانید

ویزای کانادا

بهترین شهرهای کانادا

09309871159