شماره تماس 09309871159

10 تا از بهترین مقصدهای سفر اینستاگرامی در سال 2019

احتمالا شما هم مثل خیلی ها به این نتیجه رسیده اید که امروزه قصد اصلی توریست ها از عکاسی از جایی که به آن سفر کرده اند، برای پست کردن آن در اینستاگرام است! لحظه آخری در این مقاله محبوب ترین مناطق سفر در اینستاگرام را معرفی کرده است؛ با ما تا انتها همراه باشید.

 

 

درحالیکه سعی می کنید فیلترهای مختلفی را روی عکس ها پیاده کنید، اینستاگرام پر است از مواردی که بیشترین جستجو را به عنوان مقاصد سفر و متداول ترین هشتگ های 2018 داشته اند! ماحصل تمام پست های وبلاگ نویس های سفر و سلبریتی ها، بر اساس چیزهایی است که هشتگ های سفر سال قبل را در بر می گیرند. با ما همراه باشید تا با 10 مقصد برتر اینستاگرامی در سرتاسر دنیا آشنا شوید؛ وقتی از آنها دیدن می کنید گرفتن عکس، به اشتراک گذاشتن استوری و تگ کردن مکان مورد نظر را فراموش نکنید!

 

10- لاس وگاس استریپ در آمریکا

لاس وگاس از گذشته تا به امروز یکی از خیره کننده ترین جاهای دنیا محسوب می شود. کسانیکه تا به حال از لاس وگاس دیدن نکرده اند، حتما در تعداد فیلم های زیادی که در وگاس فیلمبرداری شده است، از مکان های زیبا و سرگرمی ها و تفریحات ارائه شده در اینجا، مطلع شده اند. لاس وگاس استریپ نسبت یه گذشته پیشرفت زیادی داشته است و از مرکز قمار به سرزمین هیجان، سرگرمی، غذا و بخت آزمایی تبدیل شده است. لاس وگاس (شهر گناه) در میان ده مقصد مورد علاقه سلبریتی ها و سایرین در رده دهم قرار دارد.

لاس وگاس استریپ در آمریکا

 

9- ادونچر پارک دیزنی در کالیفرنیا آمریکا

دنیای دیزنی بدون توجه به گروه سنی مکان مورد علاقه خیلی از افراد است. درحالیکه تنها چند شهر واقعا خوش شانس در دنیا وجود دارند که یکی از این دیزنی لند ها را دارند، به همین خاطر از این فرصت استثنایی خیلی خوب بهره می گیرند. علاقه مندان به دیزنی لند می توانند بلیط های خود را به مقصد دیزنی آناهیم مرکز شهر تهیه نمایند تا شاهد سرزمین عجایب دیزنی باشند و در آن عجایب هفتگانه را همراه با سرگرمی های بی انتها کشف کنند. ادونچر پارک دیزنی با اضافه شدن چیزهای مختلف هر روز بهتر از دیروز می شود.

ادونچر پارک دیزنی در کالیفرنیا آمریکا

 

8- پل بروکلین در آمریکا

مکان بعدی مناسب برای گرفتن عکس و گذاشتن در پست اینستاگرام (که بسیار محبوب نیز است)، پل بروکین است. پل بروکلین از صحنه های معروف فیلم های سینمایی تا آهنگ های همیشه محبوب، الهام بخش همه افراد در سرتاسر دنیا است. پل بروکین با مهندسی شگفت انگیز، شناخته شده ترین سمبل نیویورک سیتی و یکی از پرطرفدارترین مکان های دنیا  برای عکاسی است. اگر موفق به رفتن به نیویورک شده اید به هیچ عنوان نمی توانید بدون گرفتن عکس های اینستاگرامی از پل بروکلین، شهر را ترک کنید.

پل بروکلین در آمریکا

 

7- موزه لوور در پاریس فرانسه

برای علاقه مندان به گرفتن عکس های اینستاگرامی نکته جالب در مورد موزه لوور پاریس گالری های متعدد یا نقاشی مونالیزا نیست، بلکه چیزی که برای آنها جالب است اهرام کامل و نمای باشکوه آن است. احتمالا بعد از برج ایفل این اهرام شناخته شده ترین سمبل پاریس هستند. عاشقان دان براون (Dan Brown) مطمئنا دوست دارند در وسط بایستند و تاریخ حضور خود را با تفکراتی جدی در سرشان در عکس بگنجانند.

موزه لوور در پاریس فرانسه

 

6- پارک مجیک کینگدام دیزنی در اورلاندو آمریکا

در لیست 10 تایی ما، دوباره یکی از دیزنی لندها را می بینیم که زیاد جای تعجبی ندارد. دیزنی لند اورلاندو یک پادشاهی جادویی بی انتها است که توریست ها با آتش بازی های فریبنده، جاذبه های امضا شده و نمایش های موسیقی اغوا می کند. مجیک گینگدام اورلاندو، جادوی قصه های پریان را با شخصیت های کلاسیک و محبوب وسعت داده است.

پارک مجیک کینگدام دیزنی در اورلاندو آمریکا

 

5- دیزنی ریزورت در توکیو ژاپن

توکیو دیزنی ریزورت یکی دیگر از مکان های مورد توجه برای گرفتن عکس های اینستاگرامی است. توکیو دیزنی لند همچنین تنها دیزنی ریزورت موجود در آسیا است. توکیو دیزنی ریزورت سرزمین عجایبی است که با الهام از اسطوره ها و افسانه های دریا ساخته شده است. توکیو دیزنی سی (Tokyo DisneySea) از هفت بندر به نام های مدیترانین هاربور، میستریوس آیلند، مرمید لاگون، عربین کوست، لاست ریور دلتا، پورت دیسکاوری و امریکن واترفرونت، تشکیل شده است.

دیزنی ریزورت در توکیو ژاپن

 

4- برچ ایفل در پاریس فرانسه

برج ایفل پاریس بدون توجه به ملیت حتما مقصد رویایی همه مردم دنیا است. برج ایفل همراه با رود سن در کنار آن مکانی بسیار زیبا برای عکاسی در پاریس به حساب می آید. حتی اگر عکسی که می گیرید مستقیما جلوی برج ایفل گرفته نشود، حتما در پس زمینه آن ایفل دیده می شود. برج ایفل سمبل پاریس، در هنگام شب چشم انداز کاملا بی نظیری را به نمایش می گذارد.

برچ ایفل در پاریس فرانسه

 

3- سنترال پارک در نیویورک آمریکا

سنترال پارک نیویورک سیتی یکی از مکان های محبوب در میان طرفداران عکس های اینستایی است. سنترال پارک در زندگی روزمره اهالی نیویورک هم از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. از پیاده روی ساده روزانه گرفته یا رفتن به پیک نیک، چیزهای زیادی برای الهام گرفتن و عکاسی در این مکان فوق العاده وجود دارد. اگر تا به حال این مورد را به برنامه سفر خود اضافه نکرده اید، تعلل نکنید. با رفتن به سنترال پارک می توانید نظری اجمالی به زندگی مردم نیویورک نیز داشته باشید. فراموش نکنید که زمستان این پارک به مکان بسیار زیبایی تبدیل می شود و مناظر شگفت انگیزی را به نمایش می گذارد که مناسب عکاسی است.

سنترال پارک در نیویورک آمریکا

 

2- تایمز اسکوار در نیویرک آمریکا

شهر نیویورک جاذبه دیگری هم برای علاقه مندان به گذاشتن عکس در اینستاگرام دارد. تایمز اسکوار یکی از شلوغ ترین و توریستی ترین مکان های روی زمین است و اگر در لیست ما حضور نداشته باشد جای تعجب دارد. از جشن شب سال نو تا کریسمس، تایمز اسکوار یکی از سرزنده ترین و با نشاط ترین مکان ها در شهر نیویورک است که مطمئنا برای عکاسی هم یکی از بهترین جاها است.

تایمز اسکوار در نیویرک آمریکا

 

1- دیزنی لند در آناهِیم آمریکا

در صدر لیست باز هم یک دیزنی لند دیگر قرار گرفته است. دیزنی لند از سال 1955 فاتح قلب ها بوده است بطوریکه به آن لقب " شاد ترین جای دنیا " داده اند. به همان دلایلی که قبلا گفته شد دیزنی لند آناهیم هم یکی از مکان های محبوب روی زمین در بین علاقه مندان به گذاشتن عکس در اینستاگرام است. این تم پارک داستان های دیزنی را گرامی داشته و از آیکون های پر طرفدار آن مثل ماترهورن باب اسلد (Matterhorn Bobsleds) و جدیدترین ابداعات استفاده می کند. دیزنی لند آناهیم مطمئنا ارزش دیدن و گرفتن عکس های به یاد ماندنی را دارد.

دیزنی لند در آناهِیم آمریکا

 

 

 

09309871159