شماره تماس 09309871159

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا دوسلدورف آلمان | 27 تا 30 آبان 98+قیمت تور

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا آلمان یکی از بزرگترین نمایشگاه های دنیا در زمینه تجهیزات پزشکی می باشد که هر ساله در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می گردد. با ما همراه باشید تا به معرفی این نمایشگاه بپردازیم.

 

 

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی مدیکا آلمان

نمایشگاه مدیکا آلمان (Medica) بدون تردید بزرگترین نمایشگاه دنیا در زمینه محصولات و تجهیزات پزشکی می باشد که هر ساله در دوسلدورف آلمان برگزار می گردد. این نمایشگاه به نوعی مکانی برای ملاقات با مشتریان، توسعه تجارت، آشنایی با آخرین نوآوری ها و برقراری ارتباط با دست اندرکاران حوزه پزشکی می باشد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف با سابقه طولانی برگزاری (بیش از 40 سال)، هر ساله باشکوه تر و با هیجان تر از سال گذشته برگزار می گردد. در سال 2018 نیز این نمایشگاه با حدود 5000 غرفه دار از حدود 70 کشور مختلف برگزار گردید.

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان امسال نیز مانند سال های قبل در حوزه های مختلف پزشکی و با حضور فعالان این حوزه از کشورهای مختلف دنیا، برگزار می گردد.

 

موضوعات نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

  • الکتروپزشکی یا فناوری پزشکی

  • تجهیزات فیزیوتراپی و ارتوپدی

  • تجهیزات آزمایشگاه و تشخیص بیماری

  • فناوری ارتباطات و اطلاعات

 

شرکت کنندگان نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

شرکت کنندگان اصلی نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019، پزشکان عمومی، پزشکان بیمارستان ها، مدیران بیمارستان ها، پرستاران، مدیران فنی بیمارستان ها، مدیران آزمایشگاه ها، دستیاران پزشکی فعال در زمینه (بیمارستان، جراحی، آزمایشگاه) می باشند. در دوره قبل برگزاری این نمایشگاه، حدود 97 درصد از غرفه داران از حضور و شرکت در نمایشگاه بعنوان غرفه دار ابراز رضایت کرده اند.

 

تاریخ نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان در تاریخ 18 الی 21 نوامبر 2019 (27 الی 30 آبان 98) در دوسلدورف آلمان برگزار می گردد. برای مشاهده وبسایت رسمی نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان، اینجا کلیک نمایید.

 

قیمت تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

قیمت بزرگترين نمايشگاه تجهیزات پزشکی در پنجاه سال گذشته بصورت زیر می باشد:

تور نمایشگاه تجهیزات پزشکی آلمان 2019

 

خدمات تور عبارتند از: اخذ ویزای شنگن، بلیط پرواز رفت و برگشت، اقامت در هتل به همراه صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، بیمه مسافرتی، تور لیدر فارسی زبان، کارت ورود به نمایشگاه ( هزینه کارت ورود به نمایشگاه به عهده مسفر محترم می باشد).

 

مدارک مورد نیاز: گذرنامه+ شناسنامه+ 2 قطعه عکس 6 در 4 زمینه سفید+ سند مالکیت+ مدارک شغلی+ مدارک مالی

 

09309871159