شماره تماس 09309871159

مناطق و محله های کوالالامپور مالزی

مناطق کوالالامپور مالزی

کوالالامپور یک شهر عظیم و پرهیاهو در مالزی می باشد که با دارا بودن تعداد زیادی مناطق مختلف، مکانی نسبتا گیج کننده برای مسافرانی است که برای اولین بار از تور کوالالامپور مالزی استفاده می کنند. سوال متداول در این مواقع اینستکه به راستی " بهترین منطقه کوالالامپور برای اقامت در هتل کدام است؟ ". در این مطلب سعی شده است که مناطق مختلف کوالالامپور مالزی معرفی گردد و خلاصه ای راجع به آنها توضیح داده شود. چنانچه قصد سفر به کوالالامپور و استفاده از تور مالزی را دارید، این مطلب را حتما مطالعه بفرمایید.

 

 

منطقه بوکیت بینتانگ Bukit Bintang کوالالامپور مالزی

منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور منطقه ای مناسب برای خرید و سرگرمی می باشد که هتل های با رنج مختلفی را در خود جای داده است؛ از هتل های لوکس و شیک گرفته تا هتل های معمولی. با توجه به موقعیت مرکزی منطقه بوکیت بینتانگ کوالالامپور، براحتی می توان از هر نقطه در کوالالامپور با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به آن رسید. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه کی ال سی سی KLCC کوالالامپور مالزی

منطقه کی ال سی سی کوالالامپور منطقه ای در قلب کوالالامپور می باشد که در آن می توان بیشترین نشانه های نمادین در مالزی همچون برج دوقلوی پتروناس و برج منارا را مشاهده کرد. علاوه بر این منطقه کی ال سی سی کوالالامپور دارای گزینه های متعدد ناهار خوری، هنری، فرهنگی، تفریحی، خرید و گزینه های سرگرمی برای ثروتمند می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه چینی ها Chinatown کوالالامپور مالزی

منطقه چینی ها کوالالامپور منطقه ای است در کوالالامپور که در آن شما می توانید انواع محصولات مختلف را با قیمت های بسیار ارزان پیدا کنید. منطقه چینی ها کوالالامپور بشدت تحت تاثیر فرهنگ شرقی، میراث فرهنگی و تاریخی قرار دارد و خانه های زیبای چینی و معابد بودایی و قهوه خانه سنتی آباد در این منطقه، به وفور پیدا می شود. تقریبا در تمام منطقه چینی ها کوالالامپور می توان هتل های مختلفی را یافت. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه سنترال Sentral کوالالامپور مالزی

منطقه سنترال کوالالامپور منطقه ای در کوالالامپور می باشد که بزرگترین مرکز حمل و نقل راه آهن در مالزی، در آن قرار دارد. منطقه سنترال کوالالامپور دارای گستره ای از هتل های لوکس ومدرن، شرکت های بین المللی، رستوران محلی و بین المللی، و همچنین دو مراکز خرید برای خرده فروشان می باشد. همچنین در منطقه سنترال کوالالامپور، معابد عجیب و جالب بودایی، فروشگاههای رنگارنگ نیز خودنمایی می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه بنگسر Bangsar کوالالامپور مالزی

منطقه بنگسر کوالالامپور منطقه ای در شهر کوالالامپور می باشد که به نوعی مرکز شب زنده داری، کافه های متعدد محلی و بین المللی، کلاب های شبانه در کوالالامپور می باشد. همچنین در منطقه بنگسر کوالالامپور دو مرکز مهم و برجسته برای خرید وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه چو کیت Chow Kit کوالالامپور مالزی

منطقه چو کیت کوالالامپور یکی از مناطق کوالالامپور می باشد که در آن تعداد زیادی مسکن و فروشندگان عمده فروش و خرده فروش محلی وجود دارد و می توان از طیف گسترده ای از خوراک های محلی در آنجا لذت برد. در منطقه چو کیت کوالالامپور، بزرگترین معبد جنوب شرقی آسیا (معبد سیک) قرار دارد که بازدیدکنندگان زیادی را بسمت خود می کشاند. منطقه چو کیت کوالالامپور از طریق ایستگاه مونوریل چو کیت به بسیاری از بخش های شهر کوالالامپور راه دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه پتالینگ جایا Petaling Jaya کوالالامپور مالزی

منطقه پتالینگ جایا کوالالامپور یک منطقه بزرگ در کوالالامپور است که در فاصله 14 کیلومتری از مرکز شهر کوالالامپور قرار دارد و در آن تعداد زیادی مراکز خرید، رستوران، گزینه های سرگرمی و شب زنده داری و همچنین فعالیت های تفریحی سرپوشیده و روباز خانواده پسند وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منطقه سوبانگ جایا Subang Jaya کوالالامپور مالزی

منطقه سوبانگ جایا کوالالامپور یک منطقه پررونق در کوالالامپور است که در آن دانشگاه ها و شرکت های بین المللی، فروشگاه های مستقل خرده فروشی و رستوران های متعدد قرار دارند. در منطقه سوبانگ جایا کوالالامپور علاوه بر اینکه مسافران می توانند طیف متنوعی از هتل ها را انتخاب نمایند، فعالیت های سرگرم کننده متنوعی نظیر اسکیت روی یخ، گلف و تیراندازی با کمان همراه با رستوران ها و کافه های بسیار عالی وجود دارند که می توانند تمام روز خود را سرگرم شوند و از آنها لذت ببرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

09309871159