شماره تماس 09309871159

چگونه در فرودگاه استرس کمتری داشته باشیم

بدون شک برای همه کسانی که از پرواز استفاده کرده اند، پیش آمده است تا مجبور شوند مدتی را در فرودگاه بگذرانند. گذراندن زمان در فرودگاه خصوصا برای کسانی که استرس پرواز دارند، اصلا خوشایند نیست. سایت تور لحظه آخری در این مطلب، نکاتی را به شما پیشنهاد می دهد تا ماندنتان در فرودگاه کمی قابل تحمل تر شود.

 

 

از قبل همه چیز را آنلاین چک کنید

اگر از کارت پروازتان از قبل پرینت بگیرید، از شر یکی از صف های طولانی فرودگاه خلاص می شوید.

کمی زودتر از زمان پرواز در فرودگاه باشید

کسی احتمالا با اینکار موافق نیست، چون کی دوست داره وقت بیشتری را در فرودگاه سپری کنه؟ اما اگر دیر برسید و مدام این فکر در سرتان باشد که پروازتان را از دست می دهید، پروازتان با استرس بیشتری همراه خواهد بود. اگر نیم ساعت زودتر در فرودگاه باشید، آرامش بیشتری خواهید داشت و کمی از استرستان کم می شود.

فرودگاه خوبی را انتخاب کنید

اگر در جایی هستید که در آنجا چند فرودگاه وجود دارد، بهترین آنها را انتخاب کنید. همیشه یک فرودگاه بهترین فرودگاه نیست چون فرودگاهها هم مثل سایر چیزها در حال پیشرفت و تغییر اند.

خودتان را بازی ها و آهنگ های گوشی یا تبلتان سرگرم کنید

اگر دوست دارید گذشت زمان را به هیچ وجه احساس نکنید، قطعا بهترین راه استفاده از گوشی، تبلت و یا لپ تاپ است. البته توجه کنید که استفاده از این وسایل آنقدر شما را سرگرم نکند که از پروازتان جا بمانید!

به دنبال پیداکردن سالن نمازخانه باشید

اگر نمی توانید وارد سالن های انتظار فرودگاه شوید، می توانید از این فضاها که معمولاً خالی اند استفاده کرده و کمی استراحت کنید.

09309871159