14 تا از بهترین جزایر جهان برای گذراندن یک ماه عسل رمانتیک!

14 تا از بهترین جزایر جهان برای گذراندن یک ماه عسل رمانتیک!

14 تا از بهترین جزایر جهان برای گذراندن یک ماه عسل رمانتیک!

سفر ماه عسل جزو به یاد ماندنی ترین سفرهای هر شخص در زندگی محسوب می شود. در این مطلب تعدادی از بهترین و دنج ترین جزایر جهان برای گذراندن دوران شیرین ماه عسل معرفی شده اند؛ پس با ما همراه باشید.ازدواج شما به هر شکلی که باشد نکته واضحی که درباره آن وجود دارد، داشتن یک دوره آرامش و ریلکس کردن بعد از مراسم عروسی می باشد؛ یعنی دوران شیرین ماه عسل. در واقع ماه عسل شما قرار است یک ماجراجویی کاملا تازه باشد و به نوعی آغاز زندگی زناشویی شما و فرصتی عالی برای گسترش رابطه زن و شوهر در سفر است. سفری که اگر در طول زندگی مشترک زن و شوهر بارها و بارها اتفاق بیفتد، هرگز حس و حال سفر ماه عسل را نخواهد داشت! زوج هایی که می خواهند ماه عسلی رمانتیک داشته باشند و با فرهنگی غنی و تجربیات تازه هم آشنا شوند، گشت و گذار در جزیره ای دورافتاده و خلوت می تواند برای آنها بهترین گزینه باشد. اگر مقصد زوج ها برای ماه عسل یک جزیره باشد، می توانند در این جزایر تعدادی از بهترین هتل ها و اقامتگاه های ماه عسل، با سواحل شن های سفید، آبهای خیره کننده و کوکتل های چتر دار را پیدا کنند.

 در این مطلب تعدادی از بهترین جزایر برای ماه عسل معرفی شده اند که احتمالا مکان های کمتر شناخته شده ای هستند و در آنها از ازدحام توریست ها خبری نیست. لازم به ذکر است که جزایر "هاوایی" یا "برمودا" هیچ ایرادی برای گذراندن ماه عسل ندارند، اما در اینجا سعی شده تا جزایر کمتر شناخته شده معرفی گردند.

 

جزایر فی فی تایلند (Phi Phi)

جزیره فی فی اولین جزیره معرفی شده در فهرست 14 موردی ما می باشد. جزیره فی فی علیرغم اینکه از مزیت دور افتاده و خلوت بودن برخوردار می باشد، براحتی هم از پوکت قابل دسترسی است. اگر قصد دارید ماه عسل خود را در جزیره ای واقع در آسیای جنوب شرقی سپری کنید، فی فی بهترین گزینه است. در جزیره فی فی می توانید در خلیج (خور) های کوچک با چشم اندازهای دیدنی کایاک سواری کنید، از کوه بالا بروید و به گشت و گذار در پارک ملی یا نشنال پارک فی فی بپردازید. جزیره فی فی که بعد از سونامی سال 2005 بازسازی شده است، در حال حاضر یکی از مقاصد توریستی محبوب در تایلند می باشد. برای اینکه ماه عسل شما تجربه های مختلف را در برگیرد، می توانید با کرایه یک قایق مشغول جزیره گردی شوید و لذتی توصیف نشدنی را به همراه عشق خود، تجربه کنید.

 

جزیره موریس آفریقا (Mauritius)

مقصد بعدی برای ماه عسل جزیره موریس در آفریقا می باشد. جزیره موریس به فاصله کمی از ساحل آفریقا قرار دارد. موریس علاوه بر داشتن سواحل بسیار زیبا و دیدنی، ترکیبی از فرهنگ های جالب توجه را ارائه می کند. در جزیره موریس تاثیر فرهنگ آفریقایی، هندی، چینی و کریول (نژادهای ترکیبی) به خوبی قابل مشاهده است. مردم این جزیره هم اکثرا به دو زبان فرانسه و انگلیسی صحبت می کنند. جزیره موریس واقع در اقیانوس هند، یکی از بهترین جاها برای ماهیگیری در اعماق دریاست. جزیره موریس شاید تمام آپشن های شما برای ماه عسل را نداشته باشد، ولی مطمئنا ارزش کشف شدن را دارد. علاوه بر این، زوج های علاقه مند به تاریخ بدون شک تحت تاثیر معماری گلچین شده از همه جای جزیره قرارگرفته و آن را تحسین می کنند. تاریخ بناهای تاریخی جزیره موریس به قرن هفدهم میلادی برمی گردد.

 

جزیره شِتلند اسکاتلند (Shetland)

جزیره خلوت بعدی که می تواند گزینه انتخابی شما برای تعطیلات ماه عسل باشد، جزیره شِتلند واقع در کشور اسکاتلند است. جزایر شتلند در حدود 100 مایلی خاک اسکاتلند واقع شده است و از بیش از 100 جزیره بزرگ و کوچک تشکیل شده است. جزایر شتلند به نروژ هم خیلی نزدیک اند و ویژگی بارز آنها وجود تعدادی فانوس دریایی اسکاندیناوی می باشد. جزایر شتلند مکانی بسیار تاریخی نیز می باشد و زمانی محل سکونت وایکینگ ها بوده است. چشم انداز تپه های پیچ در پیچ و صخره های بلند این جزایر بسیار نفس گیر می باشد. جزایر شتلند برای یک ماه عسل اروپایی بسیار ایده آل اند.

 

جزیره هاینان چین (Hainan)

جزیره دیگری که می تواند برای ماه عسلی رمانتیک مناسب باشد، جزیره هاینان واقع در چین می باشد. هاینان بزرگترین جزیره گرمسیری چین است که در دریای چین جنوبی (یا South China Sea) واقع شده است. سانیا، جنوبی ترین شهر جزیره هانیان هم سواحل زیبا و به همان اندازه اقامتگاه های ساحلی لوکسی دارد. همچنین می توانید به گشت و گذار در جزیره ساینا مانکی (که یک جزیره گرمسیری بسیار زیبا با طبیعت حفاظت شده است) و رفتن به چشمه های آبگرم نانتیان پرداخته و همه چیز را درباره فرهنگ بودایی مشاهده کنید.

 

جزایر گالاپاگوس اکوادور (Galápagos)

جزیره گالاپاگوس واقع در کشور اکوادور می تواند گزینه آرام و دور بعدی، برای گذراندن ماه عسلی رمانتیک باشد. گالاپاگوس قسمتی از اکوادور و مجمع الجزایری متشکل از جزایر آتشفشانی در اقیانوس آرام می باشد. جالب است بدانید که مشاهدات چارلز داروین در رابطه با گونه ها در این جزیره صورت گرفت که در نهایت منجر به شکل گیری نظریه تکامل گردید. در این جزیره حیوان درنده ای وجود ندارد، ولی می توانید شیرهای دریایی، لاک پشت های عظیم الجثه و هزاران حیوان دیگر را (با احتیاط) از نزدیک ببینید. جزیره گالاپاگوس برای زوج های عاشق حیوانات مطمئنا مقصدی عالی می باشد. زوج ها علاوه بر وقت گذرانی در منطقه حفاظت شده آل چاتو می توانند از قله Alcedo Volcano و Puerto Egas دیدن کنند که منظره بی نظیری از نوار ساحلی پوشیده از گدازه های سیاه را به نمایش می گذارد.

 

جزایر سِبیو فیلیپین (Cebu)

جزایر سِبیو می تواند از مقاصد گذراندن ماه عسل شما در آسیای جنوب شرقی باشد. جزایر سبیو پر از مکان های عالی و سواحلیست که آماده اند تا ماه عسل شما را رویایی کنند. برای اقامت خود در این جزایر هم می توانید اقامتگاه ساحلی شانگری لا ماکتان واقع در جزیره ماکتان را انتخاب کنید که یکی از برترین هتل های آسیا می باشد. همچنین می توانید در بادیان غواصی کنید و در آبهای زلال و شیشه ای جزیره کوچک Moalboal شنا کنید.

 

جزیره ماداگاسکار آفریقا (Madagascar)

جزیره ماداگاسکار جزیره بعدی مناسب ماه عسل در فهرست ما می باشد که در آفریقا قرار دارد. ماداگاسکار جزیره ای واقع در 280 مایلی ساحل شرقی موزامبیک می باشد. در جزیره ماداگاسکار که اغلب به آن "جزیره بزرگ قرمز" هم می گویند، زوج ها می توانند تجربیات متفاوتی در ماه عسل خود داشته باشند. مثلا می توانند از دیدن تپه های دریایی، سواحل و جنگل های انبوه استوایی لذت ببرند. ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ دنیاست که انواع گسترده ای از حیات وحش، شامل میمون های پوزه دار ماداگاسکار، پرندگان و خزندگان را در خود جای داده است. اگر به دنبال گذاشتن چیزی بیشتر از میمون های ماداگاسکار در صفحه اینستاگرام خود هستید، می توانید گونه های کمیابی از ارکیده ها را نیز در ماداگاسکار پیدا کنید.

 

جزایر سنت کرویکس در ویرجین آمریکا (St. Croix)

جزایر سنت کرویکس که بزرگتر از همسایه خود سنت توماس می باشد ولی در مقایسه با آن از جمعیت کمتری برخوردار است، یکی دیگر از مقاصد برای ماه عسل و اینبار در آمریکا می باشد. سنت کرویکس یک مقصد عالی برای ماه عسل زوج هایی است که دوست دارند به جای دوری سفر کنند. این جزیره پر از مناظر دیدنی از کارائیب می باشد که در حین عبور از کنار جاده  می توانید از دیدنشان لذت ببرید؛ همچنین در اینجا می توانید غذاهای خلاقانه و خوشمزه ای را تجربه کنید. شهرهای شگفت انگیز با معماری خیره کننده و جنگل های انبوه به همراه سواحلی عالی برای لم دادن و آفتاب گرفتن و تفریحات شبانه فوق العاده در سنت کرویکس منتظرند تا از زوج ها استقبال کنند. زوج هایی که ماه عسل خود را در سنت کرویکس سپری می کنند حتما باید غواصی با لوله تنفسی در تپه های دریایی Buck Island و به دنبال آن شرکت در تورهای ماجراجویی Big Beard و زود بیدار شدن برای تماتشای طلوع آفتاب در Point Udall (شرقی ترین نقطه در آمریکا)، را تجربه کنند.

 

جزیره کِرِت یونان (Crete)

کِرِت یکی از بزرگترین جزایر یونان است که برای ماه عسل هم مناسب می باشد. زوج ها اکثرا در یونان برای ماه عسل به جزایر سانتورینی و میکونوس می روند، در حالیکه در جزیره کرت هم مناظر و چشم اندازهای باورنکردنی، محل های اقامت مناسب (مقرون به صرفه) و بناها و آثار تاریخی فراوان برای زوج ها وجود دارد تا ماه عسل خوبی را تجربه کنند. جزیره کرت همچنین رستوران های فوق العاده ای دارد که برای تجربه شامی رمانتیک بسیار عالی می باشد.

 

جزیره مَلیوکیو اندونزی (Maluku)

جزایر مَلیوکیو جزیره بعدی آمده در فهرست بهترین جزایر ماه عسل ما می باشد. ویژگی بارز جزایر ملیوکیو واقع در دریای باندیو، کوههای آتشفشانی و سواحل طبیعی و دست نخورده آن می باشد. جزایر ملیوکیو به خاطر جاده های بازرگانی ساخته شده در قرن شانزدهم به "جزیره چاشنی" هم معروف اند. اگر قصد دارید ماه عسل خود را در اندونزی سپری کنید، براحتی می توانید وقت خود را به دو قسمت تقسیم کرده و بخشی از آن را در اینجا و بخشی دیگر را در جزیره بالی سپری کنید.

 

جزیره اِمِریکن ساموآ (American Samoa)

امریکن ساموآ مجموعه جزایری در اقیانوس آرام جنوبی می باشد که در نیمه راه بین هاوایی و نیوزیلند واقع شده است. امریکن ساموآ چون جزیره ای آمریکایی می باشد، یک جایگزین مناسب و سرگرم کننده برای جزایر فوجی و تائیتی است که در آن حتی لازم نیست با دردسرهای تبدیل ارز مواجه شوید. در امریکن ساموآ جنگل های استوایی، سواح زیبا و تپه های دریایی جایی مناسب و ایده آل برای گشت و گذارهای ماه عسل هستند.

 

جزیره پوم پوم مالزی (Pom Pom)

جزیره بعدی که قصد معرفی آن را داریم جزیره پوم پوم در مالزی می باشد. جزیره پوم پوم جزیره ای غیر مسکونی واقع در چند مایلی ساحل شرقی می باشد که ویژگی بارز آن تپه های مرجانی است که محل زندگی انواع بسیار مختلفی از ماهی ها هستند. این تپه ها پوم پوم را به جایی ایده آل برای غواصی تبدیل کرده اند. برای اقامت خود می توانید پوم پوم آیلند ریزورت را انتخاب کنید که دارای مجموعه ویلاهایی بر روی آب با منظره ای بسیار دیدنی و نفس گیر از دریای سلبس می باشد. ریزورت پوم پوم ویلاهای ساحلی و ویلاهای داخل باغ هم برای زوج ها ارائه می کند.

 

جزیره سنت جورج کِی در بلیز (St. George’s Caye)

جزیره سنت جورج کِی جزیره بعدی مناسب ماه عسل می باشد. جزیره سنت جورج کِی در 8 مایلی شرق شهر بلیز واقع شده و دقیقا در آن می توانید تعریفی از بهشت که در کتاب ها آمده را ببینید. چون سنت جورج یک جزیره خصوصی است، بنابراین از ازدحام توریست ها در اینجا خبری نیست همچنین در اینجا اتومبیل یا سیستم حمل و نقل عمومی وجود ندارد. در این جزیره کم نظیر می توانید غواصی در سطح جهانی جورج را تجربه کنید و بعد از آن زندگی بدون تلفن و تلفن همراه را در کلبه روی آب خود را؛ سپس برای گذراندن بقیه ماه عسل خود در بلیز به شهر برگردید.

 

جزایر سیشل آفریقا (Seychelles)

آخرین جزیره برای داشتن ماه عسلی رمانتیک در لیست ما، جزیره سیشل می باشد. سیشل مجمع الجزایری متشکل از 116 جزیره در اقیانوس هند و در نزدیکی ساحل آفریقا می باشد. جزایر سیشل همچنین جایی است که پرنس ویلیام و کیت میدلتون (شاهزاده انگلیس و همسرش) ماه عسل خود را در آن گذرانده اند. البته محل اقامت پرنس و پرنسس، جزیره شمالی بوده است. انواع غذاهای آفریقایی، فرانسوی، چینی و هندی را می توانید در سیشل امتحان کنید و از خوردن شان لذت ببرید. در جزیره سیشل تعداد زیادی هتل و ریزورت (اقامتگاه ساحلی) 5 ستاره وجود دارد که یکی از بهترین آنها هتل فورسیزن سیشل می باشد که از امکاناتی مثل وان دو نفره با منظره ای رو به نوار ساحلی برخوردار می باشد. سیشل یکی از جزایری است که برای گزینه ماه عسل رمانتیک بسیار مناسب است.

مطالب مرتبط :
شماره تلفن های ضروری برای توریستان و گردشگران تور استانبول

شماره تلفن های ضروری برای توریستان و گردشگران تور استانبول

شما در سفر به هر شهری یا حتی در کشور و شهر خودتان لازم دارید تا برخی از شماره تلفن های ضروری انجا را بدانید تا در مواقع اضطراری دجار مشکل نشوید. ...
مشاهده
مکان های تاریخی آنکارا برای توریستان علاقمند به تاریخ ترکیه

مکان های تاریخی آنکارا برای توریستان علاقمند به تاریخ ترکیه

کشور ترکیه دارای تاریخ بسیار طولانی مدتیست که باعث شده  جاذبه ها و اماکن تاریخی بسیار زیادی داشته باشد. همین تاریخ و اماکن تاریخی باعث جذب تورها و توریستان و گردشگران خارجی زیادی به این کشور می شود.  توریستان و گردشگران آنکارا اگر می خواهند سفر خودرا تاریخی تر کنند بهتر است به این مکان ها نیز سری بزنند. ...
مشاهده
هتل های مجلل الانیا برای اقامت توریستان در تور آلانیا

هتل های مجلل الانیا برای اقامت توریستان در تور آلانیا

هتل های مجلل آلانیا با جذابیت ها و امکانات و تفریحات و سرویس های فوق العاده با انواع قیمت های ارزان و گران آماده پذیرایی از توریستان و گردشگران و مسافرین داخلی و خارجی است. توریستان برای اقامت در آلانیا باید با این هتل ها آشنایی داشته باشند و ما به معرفی چند نمونه از این هتل ها می پردازیم تا کمکی باشد برای توریستان شهر توریستی آلانیا. ...
مشاهده
اطلاعات ضروری تور مارماریس برای گردشگران و توریستان

اطلاعات ضروری تور مارماریس برای گردشگران و توریستان

همیشه توریستان و گردشگران قبل از شروع سفر به اطلاعاتی در مورد مقصد سفرشان نیاز دارند. ما در این قسمت اطلاعاتی در مورد شهر مارماریس قرار داده ایم تا کمک اندکی به شما توریستان و گردشگران علاقمند به مارماریس کرده باشیم. ...
مشاهده
10 تا از بهترین هتل های بانکوک تایلند

10 تا از بهترین هتل های بانکوک تایلند

هتل های بانکوک بانکوک دارای هتل های بسیار زیاد و متنوعی می باشد که خدمات مختلفی را به مسافران ارائه می دهند. تعداد هتل های خوب و با کیفیت بانکوک نیز کم نیست اما لحظه آخری در این مطلب به سراغ هتل هایی رفته است که علاوه بر اینکه خدمات خوبی را ارائه می دهند در نظرسنجی هایی که توسط سایت های مختلف این حوزه انجام می گیرد، همراه جزو انتخاب های اول ...
مشاهده
هتل های مناسب کیش برای تورهای داخلی و خارجی

هتل های مناسب کیش برای تورهای داخلی و خارجی

آدرس و قیمت هتل های کیش می تواند کمک شایانی برای اقامت توریستان و گردشگران تورهای داخلی و خارجی مختلف باشد. تعداد زیادی از این هتل ها چند ستاره اند و آسایش و رفاه توریستان را ضمانت می کند. ...
مشاهده
مدارک ویزای دبی | ویزای دبی برای ایرانیان+قیمت و شرایط

مدارک ویزای دبی | ویزای دبی برای ایرانیان+قیمت و شرایط

برای ورود به هر کشور قوانین خاصی وجود دارد برای ورود به برخی کشورها نیازی به ویزا نیست برخی نیز قوانین بسیار سخت گیرانه ای نسبت به این موضوع دارند. برای ورود به شهر دبی داشتن ویزای دبی الزامی است. در این مطلب در مورد مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دبی توضیح داده شده است. ...
مشاهده
تلفن های ضروری کیش برای رفاه توریستان و گردشگران

تلفن های ضروری کیش برای رفاه توریستان و گردشگران

تلفن های ضروری برای بالا بردن رفاه و امنیت توریستان و گردشگران تور داخلی کیش ...
مشاهده
مدارک ویزای انگلیس | هزینه ویزای انگلیس برای ایرانیان

مدارک ویزای انگلیس | هزینه ویزای انگلیس برای ایرانیان

ایرانی ها برای سفر به انگلیس، نیاز به ویزای انگلیس دارند. شرایط اخذ ویزای انگلیس هم نسبتا دشوار است و برای کسانی که بدنبال اطلاع از نحوه اخذ آن هستند، آسان نیست! در این مطلب سعی شده است تا بطور جامع و البته مفید، شرایط گرفتن ویزای توریستی کانادا و مدارک مورد نیاز آن معرفی گردد؛ پس با ما همراه باشید. ...
مشاهده
جشن ها و جشنواره های آنکارا برای توریستان علاقمند

جشن ها و جشنواره های آنکارا برای توریستان علاقمند

جشن ها و جشنواره های آنکارا طبق مراسم سنتی و مدرن ترکیه هر ساله در آنکارا برگزار می شود که می تواند ایده جالبی برای جذب توریستان و گردشگران علاقمند به فرهنگ ترکی باشد و البته همه ساله توریستان زیادی برای دیدن این جشن ها و جشنواره ها نام نویسی می کنند. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات

تلگرام لحظه آخری