10 تا از بهترین و معروف ترین هتل های مالدیو

10 تا از بهترین و معروف ترین هتل های مالدیو

10 تا از بهترین و معروف ترین هتل های مالدیو

بهترین هتل های مالدیو

بهترین هتل های مالدیو، استراحتگاههای دنجی هستند که برای مسافران بی شماری که به این جزیره زیبا سفر می کنند، اقامتی در سطح بین المللی فراهم می آورند. از جمله مزیت هایی که این هتل ها دارند عبارتند از داشتن گزینه های فراوان برای صرف شام و ناهار، امکانات لوکس و خدمات بی عیب و نقص برای گذراندن تعطیلات در منطقه ای گرمسیری. مالدیو به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار دنیا، همواره مورد استقبال مسافران و گردشگران زیادی است. این جزیره زیبا دارای سواحل شنی، طبیعت سرسبز، صخره های مرجانی، و جزایر کوچک بی شماری است که با قایق می توان به آنها رفت و آبزیانی مثل کوسه ها و نهنگ های غول پیکر را دید. لحظه آخری در این مطلب لیستی از بهترین هتل های مالدیو را ارائه نموده است.پرطرفدار ترین هتل های مالدیو در سرتاسر این جزیره پراکنده شده اند و محل مناسبی برای افراد و زوج هایی است که قصد رفتن به مسافرت خانوادگی و ماه عسل را دارند. این هتل ها همچنین انواع مختلفی از فعالیت های تفریحی مثل شنا کردن، کایاک سواری، رقص در جزیره، ماهیگیری یا حتی گشت و گذارهای رمانتیک در زمان غروب خورشید را برایتان فراهم می کنند. توضیحات زیر را مطالعه کنید تا به علت انتخاب این 10 مورد برتر، پی ببرید.

هتل تاج اگزوتیکا ریزورت مالدیو Taj Exotica Resort

هتل تاج اگزوتیکا مالدیو یک اقامتگاه رمانتیک و اختصاصی در جزیره ای خصوصی است، که یکی از بزرگترین چشمه های آبگرم را در مالدیو دارد. این جزیرۀ گرمسیری، بهشتی با سواحلی است که در حاشیه آنها درختان نخل قد کشیده اند، و غنی از آب تمیز و آبی اقیانوس هند است. این جزیرۀ اختصاصی تنها 8 کیلومتر (حدودا 15 دقیقه) با فرودگاه بین المللی مالدیو فاصله دارد و این مسافت با قایق های موتوری سریع السیر لوکس، طی می شود. هتل تاج اگزوتیکا مالدیو در جزیرۀ Emboodhu Finolhu قرار دارد و خطوط هوایی Indian Airlines و Shri Lankan راههای هوایی ارتباط با جزیره هستند. هتل 5 ستاره تاج اگزوتیکا مالدیو ویلاهای لوکس و زیبای خصوصی خود را در اختیار مهمانان قرار می دهد. این ویلاها روی چوب ساخته شده اند در حالیکه اطراف شان را چشمۀ آبگرم احاطه کرده است. در کنار ساحل هم برای کسانی که اقامت روی خشکی را به آب ترجیح می دهند، ویلاهایی ساخته شده است.

هتل لوکس سوث آری آتول مالدیو  LUX South Ari Atoll

هتل لوکس سوث آری آتول مالدیو،  به خاطر طراحی داخلی مجلل و پرزرق و برق و محصور بودنش در آب محبوب مسافران است. هتل 5 ستارۀ لوکس سوث آری آتول مالدیو، ساخته شده در منطقۀ  ساوت آری آتول (South Ari Atoll)، دارای طراحی داخلی به سبک روستایی است که این نوع طراحی به ترکیب شدن ویلا ها با سرسبزی طبیعی جنگل در پشت شان و آب آبی در جلوی شان ، کمک می کند. در داخل هر 193 اتاق آن یک خروجی مجزا وجود دارد با دکور لوکسی که ویژگی های تزئینات سنتی را درخود جای داده است. اتاق ها به 8دسته: ویلاهای آبی Prestige ، ویلا های Beach Pool ، ویلا های ساحلی، ویلا های آبی خانوادگی، ویلا های آبی، سوئیت های Sunset Junior وعمارت کلاه فرنگی تقسیم می شوند.

هتل کنستانس هالاولی مالدیو Constance Halaveli

هتل کنستانس هالاولی مالدیو، دارای ساحل اختصاصی است که در آن می توانید از کلبه های کوچک مجانی، چترهای ساحلی و والیبال ساحلی لذت ببرید. علاوه برآن به تجهیزات و لوازم غواصی و موج سواری دسترسی خواهید داشت. در استخر های روباز تفریحات زیادی منتظر شماست و اگر حوصله ماساژ، سم زدایی و حجامت را دارید، از امکاناتی که برای این کار در آبگرم هتل وجود دارد، می توانید استفاده کنید. رستوران Jahaz یکی از 3 رستوران، هتل 5 ستاره کنستانس هالاولی مالدیو، است که غذاهای بین المللی سرو می کند و برای صبحانه، ناهار و شام باز است. همچنین هتل کنستانس هالاولی مالدیو، دارای یک باشگاه کودک رایگان و یک مرکز تناسب اندام می باشد و اتاق های آن دارای امکاناتی مثل استخر خصوصی و ipod هستند.

هتل آنانترا کیهاواه مالدیو Anantra Kihavah

در ویلا های بسیار زیبا و لوکس، هتل آنانترا کیهاواه مالدیو،می توانید وقت خود را در کلبه های کوچک مجانی  و چتر های ساحلی رایگان، سپری کنید و از نوشیدنی های خنک آن لذت ببرید. همچنین در هتل آنانترا کیهاواه مالدیو،  به وسایل غواصی و موج سواری دسترسی دارید و استخر های روباز هتل مکانی ایده ال برای مهمانانی است که به دنبال تفریح اند. آنهایی که حوصلۀ ماساژ دارند ، می توانند سری به آبگرم هتل زده و از گرفتن ماساژ عمیق عضلانی، سم زدایی و رایحه درمانی لذت برند. رستوران زیرآب SEA Dining یکی از 6 رستورانی است که غذای بین المللی سرو می کند و برای ناهار و شام باز است. ویلاها دارای امکانات فوق العاده ای نظیر استخر های خصوصی و تیوب های شناور هستند و همچنین وجود2 کافه و یک تراس در پشت بام آن از دیگر امتیازات قابل توجۀ  هتل زیبای آنانترا کیهاواه مالدیو است.

هتل پارک حیات هاداها مالدیو Park Hyatt Maldives Hadahaa

در هتل 5 ستاره پارک حیات هاداها مالدیو می توانید به ساحل رفته و از سایۀ ایجاد شده توسط چتر های ساحلی لذت ببرید یا روی نیمکت ها دراز بکشید و آفتاب بگیرید، علاوه بر آنها لوازم غواصی هم مهیاست و کایاک هایی برای کایاک سواری در دسترس شماست. دو استخر روباز در هتل لوکس پارک حیات هاداها مالدیو وجود دارد که برای همۀ سنین سرگرمی هایی در آنها در نظر گرفته شده است. آنهایی که قصد و حوصله گرفتن ماساژ را دارند می توانند از امکاناتی که در آبگرم برای این کار فراهم شده ، استفاده نمایند. رستوران Dining Room، یکی از دو رستورانی است که غذای بین المللی سرو می کند و برای صبحانه، ناهار و شام باز است. وجود کافه کنار استخر و یک کافه در سالن از نکات مورد توجه در این هتل است  همچنین اتاق های شیک و زیبای آن دارای ipod و سردوش های بارانی اند.

هتل آنگسانا ولاوارو مالدیو Angsana Velavaru

هتل 5 ستاره آنگسانا ولاواریو مالدیو، یک انتخاب بسیار خوب برای اقامت در مالدیو است. مهمانان هتل زیبای آنگسانا ولاواریو مالدیو، می توانند سری به آبگرم زده و از ماساژ لذت ببرند. رستوران آزارو (Azzuro) یکی از 3 رستوران هتل است که صبحانه، ناهار و شام سرو می کند. هتل دارای یک کافه و یک مرکز تناسب اندام است .اتاق های این هتل لوکس مجهز به امکاناتی مثل کفش راحتی و حوله اند.

هتل پر آکیوم هوآوافن فاشی مالدیو PER AQUUM Huvafen Fushi

در هتل پر آکیوم هوآوافن فاشی مالدیو می توانید از سایه ای که در پناه چتر های ساحلی مهیا شده لذت ببرید یا روی نیمکت ها ریلکس کنید و آفتاب بگیرید. علاوه بر اینها به لوازم غواصی هم دسترسی دارید و در استخر روباز هتل زیبای پر آکیوم هوآوافن فاشی مالدیو، سرگرمی های زیادی در انتظار شماست. اگر حوصلۀ ماساژ، سم زدایی یا حجامت دارید، سری به ابگرم زده و از امکانات آن استفاده کنید. گزینه های شما برای انتخاب محل غذا خوردن شامل 4 رستوران و 2 سالن  هستند که بهترین جا برای صرف یک نوشیدنی خنک می باشد. همچنین در هتل  لوکس پر آکیوم هوآوافن فاشی مالدیو،  یک کافه کنار استخر و مرکز تناسب اندام وجود دارد و اتاق های آن دارای امکاناتی مثل استخر های خصوصی و تیوب های شناور هستند.

هتل باروس مالدیو Baros Maldives

باروس مالدیو، جزیره ای در مالی آتول شمالی است. بعد از خارج شدن از هواپیما به جزیرۀ باروس مالدیو اسکورت می شوید و  با سوار شدن کشتی تفریحی، اولین خاطرات به یاد ماندنی شما از جزیره  زیبای باروس مالدیو شکل می گیرد. در جزیره مرجانی باروس مالدیو و سواحل شنی آن، ویلاهای دنجی در زیر شاخ و برگ های درختان نخل ساخته شده اند و اقامت گاههای تابستانی در اسکله ای چوبی که به نخلستان منتهی می شود،قرار دارد. هر 75 ویلای جزیرۀ دیدنی باروس مالدیو، در کنار ساحل یا روی آب با ماسه سنگ و چوب به شکل بسیار زیبایی طراحی شده اند .ویلاها دارای تزئینات زیبا ، پنجره های بزرگ برای ورود نور طبیعی به داخل اند.

هتل ولیگاندو مالدیو Veligandu

هتل ولیگاندو مالدیو هتلی رمانتیکی با آبگرم در یک جزیره خصوصی 22 هکتاری در مالدیو است . در اینجا می توانید در امتداد تپه های مرجانی غواصی کنید. فرودگاه بین المللی ابراهیم نصیر با هواپیمای دریایی تا جزیره 20 دقیقه فاصله دارد. مرکز غواصی و چارتر های ( مراکزی که لوازمی را دربست کرایه می دهند) جزیره ، غواصی های هیجان انگیزی را برای مبتدی ها و حرفه ای ها ترتیب می دهند. می توانید انواع ورزش های آبی را نظیر کایاک سواری ، موج سواری و غیره را در هتل زیبای ولیگاندو مالدیو تجربه کنید. قایق های کرایه ای را می توان برای ماهیگیری و گشت و گذار در جزیره های دیگر ، کرایه کرد. از دیگر امکانات هتل ولیگاندو مالدیو، زمین والیبال ، زمین تنیس ، سونا، و استخر شنا و کوکتل های کنار استخر هستند.

هتل نالادهو بای آنانتارا مالدیو Naladhu Maldives By Anantara

در هتل زیبای نالادهو بای آنانتارا مالدیو، می توانید وقت تان را در کلبه های کوچک مجانی کنار ساحل، چتر های ساحلی یا صندلی های حمام آفتاب، بگذرانید. علاوه بر آن به لوازم غواصی و موج سواری وچیزهای دیگر دسترسی خواهید داشت و اگر حال و حوصلۀ  ماساژ عضلانی، سم زدایی و رایحه درمانی را دارید، می توانید استفاده نمائید. در استخر های روباز هتل لوکس نالادهو بای آنانتارا مالدیو، برای تمامی سنین تفریحاتی در نظر گرفته شده است و سالن غذا خوری این هتل،صبحانه، ناهار و شام سرو می کند. از دیگر امکانات هتل زیبای نالادهو بای آنانتارا مالدیو، یک کافه و مرکز تناسب اندام است و اتاق های هتل نالادهو بای آنانتارا مالدیو،  مجهز  به استخر خصوصی عمیق و تیوب های شناورند.

مطالب مرتبط :
10 تا از بهترین هتل های بانکوک تایلند

10 تا از بهترین هتل های بانکوک تایلند

هتل های بانکوک بانکوک دارای هتل های بسیار زیاد و متنوعی می باشد که خدمات مختلفی را به مسافران ارائه می دهند. تعداد هتل های خوب و با کیفیت بانکوک نیز کم نیست اما لحظه آخری در این مطلب به سراغ هتل هایی رفته است که علاوه بر اینکه خدمات خوبی را ارائه می دهند در نظرسنجی هایی که توسط سایت های مختلف این حوزه انجام می گیرد، همراه جزو انتخاب های اول ...
مشاهده
تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ | بهترین قیمت تور استانبول آنتالیا کوش آداسی وان

تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ | بهترین قیمت تور استانبول آنتالیا کوش آداسی وان

تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ در سالهای اخیر همواره بعنوان پرطرفدارترین تور خارجی در بین تورهای نوروزی به حساب آمده است. این تور بصورت تک شهر و یا ترکیبی در شهرهای مختلف ترکیه و بصورت هوایی و یا زمینی برگزار می گردد که هر کدام از آنها علاقه مندان خاص خود را دارد. بهترین قیمت های تور ترکیه نوروز ۱۴۰۱ را از ما بگیرید تا سفری فراموش نشدنی به ترکیه را در نو ...
مشاهده
تور مالزی نوروز 99 | بهترین قیمت تور مالزی

تور مالزی نوروز 99 | بهترین قیمت تور مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا می باشد که وجود تلفیقی از فرهنگ و سنت قدیمی و بافت مدرن در شهرهای آن موجب شده است تا تور مالزی یکی از پرطرفدارترین تورهای دنیا باشد و سالانه گردشگران زیادی از اقصی نقاط دنیا از جمله ایران، به مالزی سفر می کنند. تور مالزی نوروز 99 از جمله پرطرفدارترین تورهای نوروز 99 می باشد. ...
مشاهده
تور گرجستان نوروز 99 | بهترین قیمت تور تفلیس باتومی

تور گرجستان نوروز 99 | بهترین قیمت تور تفلیس باتومی

گرجستان کشوری زیبا و پر جاذبه در مرز بین اروپا و آسیا می باشد که جزو کشورهای اروپایی محسوب می گردد و دارای امکان دیدنی و تاریخی و جاذبه های گردشگری متعددی می باشد.  پایتخت گرجستان شهر زیبای تفلیس می باشد که سالانه مسافران زیادی را از سراسر دنیا از جمله ایران، در خود جای می دهند. در این مطلب سعی شده است تا بهترین پکیج های تور گرجستان ویژه نو ...
مشاهده
تور مشهد نوروز 1400| بهترین قیمت تور زمینی و هوایی

تور مشهد نوروز 1400| بهترین قیمت تور زمینی و هوایی

تور مشهد نوروز 1400 از جمله پرطرفدارترین تورهای داخلی در ایام نوروز می باشد که علاقه مندان زیادی دارد. بهترین قیمت تور مشهد نوروز 1400 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا قیمت مناسب و خدمات ویژه نصیب شما گردد. ...
مشاهده
تور کیش نوروز ۱۴۰۱ | بهترین قیمت تور کیش نوروز 1401

تور کیش نوروز ۱۴۰۱ | بهترین قیمت تور کیش نوروز 1401

تور کیش نوروز ۱۴۰۱ یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلی نوروزی می باشد که علاقه مندان بسیار زیادی دارد. شما می توانید بهترین قیمت تور کیش نوروز 1401 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما گردد. ...
مشاهده
تور ترکیه ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور ترکیه

تور ترکیه ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور ترکیه

تور ترکیه از محبوب ترین تورهای اروپایی می باشد که در تمام فصول مورد استقبال مسافران ایرانی قرار می گیرد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، با ارائه پکیج های متنوع در تمامی ماه های سال، ارائه دهنده بهترین قیمت تور ترکیه، هتل های ترکیه، بلیط ترکیه، تور لحظه آخری ترکیه می باشد. ...
مشاهده
تور تایلند ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور تایلند

تور تایلند ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور تایلند

تور تایلند جزو محبوب ترین و پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که عموما در تمام فصول مورد استقبال قرار می گیرد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، با ارائه پکیج های متنوع در تمامی ماه های سال، ارائه دهنده بهترین قیمت تور تایلند، ویزای تایلند، هتل های تایلند، بلیط تایلند، تور لحظه آخری تایلند می باشد. ...
مشاهده
تور دبی ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور دبی

تور دبی ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور دبی

تور دبی از جمله پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که همیشه مورد استقبال زیاد مسافران ایرانی قرار می گیرد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، با ارائه پکیج های متنوع در تمامی ماه های سال، ارائه دهنده بهترین قیمت تور دبی، هتل های دبی، ویزای دبی، تور لحظه آخری دبی، بلیط دبی می باشد. ...
مشاهده
تور مالزی ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور مالزی

تور مالزی ۱۴۰۰ | بهترین قیمت تور مالزی

تور مالزی یکی از پرطرفدارترین تورهای آسیایی می باشد که عموما در تمام فصول مورد استقبال مسافران قرار می گیرد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، با ارائه پکیج های متنوع در تمامی ماه های سال، ارائه دهنده بهترین قیمت تور مالزی، هتل های مالزی، تور لحظه آخری مالزی، بلیط مالزی می باشد. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات

تلگرام لحظه آخری