10 تا از پرطرفدارترین هتل های دهلی نو هند

10 تا از پرطرفدارترین هتل های دهلی نو هند

10 تا از پرطرفدارترین هتل های دهلی نو هند

بهترین هتل های دهلی نو

این لیست مربوط به 10 هتلی است که مسافران بیشتر از بقیه در دهلی نو آنها را انتخاب می کنند و این لیست به کسانی که برای انتخاب مکان اقامت شان در سفر بعدی دچار مشکل شده اند، کمک می کند. واقعیت این است که هتل ها در دهلی نو دقیقاً مثل خود کلان شهر چند وجهی اش هستند. بنابراین چرا نباید به نصیحت مسافرانی که از قبل از ما آنجا بودند، اعتماد کنیم؟از آنجاییکه افراد دارای سلیقه ها و بودجه های متفاوتی می باشند، بنابراین هتل هایی هم که در اینجا معرفی شده است بر این اساس می باشد و شما باید در لیستی که در اینجا آمده، جایی را پیدا کنید که مناسب با اولویت هایتان باشد. این هتل ها و استراحتگاه ها را بررسی و بهترین محل اقامت  را برای تعطیلات بعدی تان در دهلی نو، پیدا کنید.

 

هتل اوبروی جورجائون Oberoi Gurgaon دهلی نو هند

هتل اوبروی جورجائون دارای سرویس رفت و برگشت به فرودگاه می باشد. مهمانان می توانند در یکی از  دو رستوران هتل غذاخورده و از اسپا (آب گرم و ماساژ) استفاده کنند و از گرفتن ماساژ، رایحه درمانی، آیو رودا، لذت ببرند. دو کافه و سالن و یک استخر فضای باز در این هتل 5 ستاره وجود دارد. اتاق های این هتل  لوکس مجهز به امکاناتی مثل وان عمیق و آی پد هستند.

 

هتل لودهی Lodhi دهلی نو هند

هتل لودهی یک مکان ساده، لوکس و راحت است که البته ویژگی های متضادی را هم می توانید در آن ببینید؛ از فعالیت ها و جو شلوغ در رستوران ها، محوطه ها و قسمت های عمومی گرفته تا پیداکردن یک گوشه دنج و ساکت. هتل لودهی تجسمی از فرهنگ معاصر هند است که به طرز هنرمندانه ای  با نمایشگاهی از آثار هنری به همراه غذاها و محیط زیبایش و مهمانان و گردشگرانش، به نمایش درآمده است. هتل لودهی همچنین بازتابی از سنت و تاریخ هند می باشد. این هتل زیبای 5 ستاره، راحتی، صمیمیت، شناخت، لبخند و پرسنل فهمیده و آگاه را ارائه می کند و دارای استانداردهای بالایی در امر خدمات و ارتباطات است.

 

هتل لیلا پالاس Leela Palace دهلی نو هند

اقامت در هتل لیلا پالاس در دهلی نو و اتاق ها و سوئیت های لوکس بی نظیر آن را تجربه کنید. هر اتاق این هتل لوکس پر از وسایل راحتی البته به سبک مدرن است. اتاق های سوپر لوکس آن شامل سوئیت هایی با استخرهای خیلی بزرگ است. هتل لیلا پالاس دهلی نو ترکیب کاملی از معماری باشکوه قصرهای هندی در شمال این کشور است. در اینجا می توانید اقامت در سوئیت های  لوکس بزرگ و اتاق های مجهز به آخرین تکنولوژی روز را تجربه کنید. می توانید در یکی از چند رستوران شیک آن غذا بخورید یا در اسپای آن احساس جوانی کنید. هدف  ما خلق جایی آرام و ساکت است که در آن هر حسی دوباره احیا می شود. هتل لیلا پالاس تجربه استراحت، احیاء و جوان شدن و احساس شادابی را برای مهمانان خود ارائه می کند.

 

هتل تریدنت جورجائون Trident Gurgaon دهلی نو هند

هتل تریدنت جورجائون  دارای سرویس رفت و برگشت به فرودگاه است. می توانید در یکی از 3 رستوران این هتل  شیک، غذا بخورید واز مرکز اسپای آن برای گرفتن ماساژ تایلندی، ماساژ صورت یا رایحه درمانی دیدن کنید. یک استخر روباز و یک کافه کنار استخر از دیگر نکات بارز در این هتل زیبای 5 ستاره است. اتاق های این هتل لوکس دارای امکانات خوبی مثل وان های عمیق و تخت های فوق العاده اند.

 

هتل مایندس Maidens دهلی نو هند

با 15 دقیقه رانندگی با "ردفورت" و Raj Ghat، می توانید با سرویس هتل مایدنس دهلی (که 24 ساعته در دسترس اند) از فرودگاه به هتل  بیایید. مهمانان می توانند در استخر روباز هتل شنا کرده  یا در " گاردن تراس" یکی از 2 رستوران آن که صبحانه، ناهار و شام  سرو می کند، غذا  بخورند. یک کافه/ سالن و مرکز تناسب اندام از امکانات این هتل زیبا است. اتاق ها در این هتل درجه یک دارای امکاناتی مثل تخت های فوق العاده و دمپایی هستند.

 

هتل تاج محل Taj Mahal دهلی نو هند

هتل تاج محل واقع در خیابان مانسینگ شماره یک دهلی نو، یکی از آدرس های شناخته شده در پایتخت هند است. این هتل که در منطقه ای پر از اقامتگاه و هتل به نام لوتین دهلی قرارداد، به مرکز دولت نزدیک است. هتل تاج محل بازتابی از میراث مغول در دهلی است. در این هتل مجلل معماری ظریف و دلپذیر با زیبایی شناسی امکانات مدرن، ترکیب شده است. هتل تاج محل یکی از امتیازات برجسته شهر دهلی است و در مجاورت جاهای مهمی قرار گرفته است. از هتل تاج محل تا فرودگاه بین المللی 40 دقیقه با ماشین فاصله است و هتل فقط چند دقیقه دورتر از مرکز  شهر شلوغ و قصر Connaught، پراگاتی مایدان، ادارات دولتی و سفارتخانه ها قرار دارد.

 

هتل لیلا آمبینس Leela Ambience دهلی نو هند

هتل لیلا در دهلی نو انتخاب بسیار خوبی برای اقامت در هندوستان خواهد بود. این هتل دارای ویژگی هایی شامل تراس سرپوشیده و سرویس رفت و برگشت به فرودگاه است که 24 ساعته در دسترس است. شما می توانید برای گرفتن ماساژ از مرکز اسپای هتل دیدن کنید و برای خوردن غذا به یکی از سه رستوران هتل بروید که صبحانه، ناهار و شام سرو می کند. یک استخر روباز و یک کافه کنار استخر هم در این هتل مجلل و زیبا نیز وجود دارد. اتاق ها در این هتل لوکس دارای امکاناتی مثل وان عمیق و تخت خواب های فوق العاده راحت هستند.

 

هتل روسیته Roseate دهلی نو هند

هتل روسیته دهلی نو حدودا 7 کیلومتر با فرودگاه دهلی فاصله دارد و سرویس رفت و برگشت (که 24 ساعته در دسترس است) در آن وجود دارد. می توانید از مرکز آبگرم و اسپای هتل دیدن کرده و ماساژ صورت یا رایحه درمانی را تجربه کنید. برای خوردن غذا در این هتل زیبای 5 ستاره می توانید به "کیان آل دی داینینگ" یکی از دو رستوران بروید که غذاهای بین المللی سرو می کند و برای صبحانه، ناهار و شام باز است. یک استخر روباز و یک کافه/ سالن از دیگر امکانات  این هتل شیک هستند. اتاق های این هتل لوکس مجهز به وان عمیق و آشپزخانه اند.

 

هتل تاج پالاس Taj Palace دهلی نو هند

هتل تاج پالاس دهلی نو، یک هتل لوکس 5 ستاره و یکی از نخستین هتل های لوکس و راحت بین المللی در هند است. هتل تاج پالاس دارای 422 اتاق می باشد و برای مسافران تجربه کاملا لوکسی را ارائه می کنند. این هتل پنج ستاره در زمینی به مساحت 6 هکتار با فضای سبز شاداب و در قسمتی از شهر که پر از ادارات سیاسی و سفارتخانه هاست، احداث شده است و به خاطر این موقعیت دسترسی مسافران به مناطق تجاری و کسب و کار بسیار راحت است. سران کشور و اشخاص مهم و برجسته معمولاً در این هتل قرار ملاقات می گذارند. هتل تاج پالاس همچنین به خاطر رستوران های برجسته اش و سرآشپز های معروفش که هر کدام از آنها بهترین در کلاس  کاری خود هستند، معروف است.

 

هتل ایمپریال Imperial دهلی نو هند

از هتل ایمپریال تا قصر Connaught پیاده 10 دقیقه فاصله است و با ایستگاه متروی راجیو می توانید به مراکز خرید و تجاری بروید. هتل ایمپریال 15 دقیقه تا ردفورد و 7 دقیقه تا رصدخانه "جانتار مانتار" پیاده فاصله دارد که در سال 1724 توسط ماهاراجه جای سینگ دوم جاهیپور ساخته شد. با تاکسی 15 دقیقه  از هتل ایمپریال  تا ردفورت بزرگ در دهلی قدیم فاصله است که در اینجا می توانید شوهای معروف نور و صدایی که هر شب برپا می شوند را تماشا کنید.

مطالب مرتبط :
هتل های دهلی هند

هتل های دهلی هند

هتل های دهلی دهلی شهری بزرگ و تاریخی در هند می باشد که از نظر وسعت، دومین شهر هند محسوب می گردد و دهلی نو که پایتخت کشور هند می باشد، نیز بخشی از این شهر به شمار می آید. هتل های دهلی هند در بخش های مختلف شهر دهلی واقع شده اند و با توجه به منطقه ای که هتل در آن واقع شده و همچنین امکانات هتل، قیمت هتل های دهلی هند متغیر می باشند. با توجه به ...
مشاهده
بهترین و پرطرفدارترین هتل های 5 ستاره پنانگ مالزی

بهترین و پرطرفدارترین هتل های 5 ستاره پنانگ مالزی

پرطرفدارترین هتل های 5 ستاره پنانگ مالزی بهترین هتل های 5 ستاره پنانگ مالزی در یک خصوصیت مشترک هستند و آن هم، مهمان نوازی در بالا ترین حد خود است. اقامت در این هتل ها با طراحی های زیبا، امکانات بالا، اتاق های مجهز و غذاهای خوشمزه تجربه ای منحصر به فرد را برای اقامت کنندگانشان فراهم می کنند. عاملی که اقامت در این هتل ها را لذت بخش تر می کند، ...
مشاهده
بهترین و پرطرفدارترین هتل های لنکاوی مالزی

بهترین و پرطرفدارترین هتل های لنکاوی مالزی

برترین هتل های لنکاوی مالزی هتل های ساحلی لنکاوی مالزی با داشتن هوایی سالم، ساحلی زیبا و محوطه ای سرسبز، مکانی دنج و آرامش بخش برای یک تعطیلات به یاد ماندنی می باشد. شما می توانید در کنار ساحل زیبای لنکاوی بنشینید و از دیدن دریای مواج لذت ببرید و به کوسه ها غذا بدهید یا حتی غواصی کنید. مکان های طبیعی لنکاوی با جنگل های انبوه و دست نخوره و سو ...
مشاهده
تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور هند نوروز 96 پرواز تابان

تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور هند نوروز 96 پرواز تابان

تور ترکیبی هند نوروز 96 پکیج زیر مربوط به تور ترکیبی هند نوروز 96 با پرواز تابان می باشد که به مدت 7 شب و 8 روز در هتل های هند برگزار می گردد. این پکیج بصورت ترکیبی در شهرهای دهلی (3 شب)، آگرا (2 شب) و جیپور (2 شب) برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سا ...
مشاهده
بهترین و پرطرفدارترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی

بهترین و پرطرفدارترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی

پرطرفدارترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی شاید  لنکاوی  به اندازه سواحل تایلند پر هیاهو و یا به اندازه خط ساحلی کالیفرنیا شیک و امروزی نباشد اما به نوبه خود دارای جاذبه ها و دیدنی های منحصر به فرد می باشد. رفتار مردم محلی لنکاوی و بطور کلی مالزی، بسیار دوستانه است به خصوص اگر شما یک توریست باشید. بهترین راه برای لذت بردن و کشف جزیره ل ...
مشاهده
بهترین و پرطرفدارترین هتل های منطقه دیره دبی

بهترین و پرطرفدارترین هتل های منطقه دیره دبی

بهترین هتلهای دبی علاوه بر اینکه پرتعداد و متنوع هستند؛ از نظر موقعیت جغرافیایی نیز در سراسر دبی پراکنده شده اند! لحظه آخری در این مطلب فهرستی از برترین هتلهای دبی در منطقه دیره را که یکی از معروفترین مناطقه و محله های دبی است معرفی نموده است؛ پس با ما همراه باشید. ...
مشاهده
 8 تا از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری و دیدنی بانکوک تایلند

8 تا از پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری و دیدنی بانکوک تایلند

بانکوک شهری شگفت انگیز با جاذبه های گردشگری و دیدنی پرتعداد است! لحظه آخری در این مطلب تعدادی از برترین جاذبه های گردشگری بانکوک را که همیشه در صدر بازدیدهای گردشگران خارجی بوده است را معرفی نموده است؛ پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. ...
مشاهده

ارسال نظرات/سوالات

تلگرام لحظه آخری