شماره تماس 09309871159

تور ماسال

آفرهای ویژه تور ماسال
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
جدیدترین تور ماسال
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
23 فروردین
890,000  تومان
بنر دسته تورها
تور ماسال

تور ماسال یکی از پرطرفدارترین تورهای طبیعت گردی شمال کشور است که در فصول مختلف خصوصا بهار و تابستان، بصورت گروهی و شاد برگزار می گردد. بهترین قیمت تور ماسال را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر و با تجربه در زمینه برگزاری تورهای زمینی داخلی، رزرو کنید.
 

ماسال کجاست؟

ماسال در استان گیلان و در قسمت غربی آن واقع شده است. این شهر از شمال با رضوان شهر، از شرق با فومن و صوعه سرا و از غرب و جنوب با خلخال و استان اردبیل در ارتباط است. این شهر که از نظر ارتفاعی، دومین شهر مرتفع در استان گیلان محسوب می شود، دارای آب و هوای بسیار مناسب در فصل بهار و تابستان است. ماسال در 55 کیلومتری جاده صومعه سرا به رشت و 60 کیلومتری شهر تالش قرار دارد.

ییلاقات ماسال و اولسبلنگاه

 

ییلاقات ماسال

ییلاقات ماسال که در فاصله یک کیلومتری از شهر ماسال واقع شده است، دارای زیبایی های طبیعی و بکر کم نظیر است و واقعا تکه ای از بهشت است که خدا به این منطقه شمالی اعطا کرده است؛ فضایی بسیار دیدنی با جاذبه های حیرت انگیز که حتما باید آن را دید! تور ماسال که این سالها یکی از معروف ترین تورهای طبیعت گردی شمال کشور است، مربوط به ییلاقات ماسال و در واقع تور ییلاقات ماسال است.
ماسال علاوه بر منطقه خوش آب و هوای ییلاقی اش دارای آبشار و غارهای جذابی نیز می باشد. چهار آبشار با نام های آبشار ویوز (در کنار منطقه ییلاقی اولسبلنگاه)، آبشار خون با ارتفاع بیش از 15 متر، آبشار تولی نساء و آبشار رامینه با ارتفاع 10 متر و سه غار با نام های غار باستانی خندیله پشت، غار چسلی، غار کلچال را می‌توان از جاذبه های طبیعی و دیدنی ماسال نام برد.

 

مدت زمان رسیدن به ماسال از تهران

سفر به ییلاقات ماسال از تهران حدودا 6 ساعت زمان می برد. ابتدا باید از تهران به سمت رشت رفت، قبل از رسیدن به رشت از مسیر امازاده هاشم (ع) بعد از پلیس راه باید در جاده سروان قرار گرفت و از آنجا (بدون رفتن به شهرهای فومن و صومعه سرا) به ییلاقات ماسال و اولسبلنگاه رسید.

     

لوازم سفر به ماسال

کفش مناسب پیاده روی، کوله پشتی کوچک و مجهز، لباس مناسب و راحت، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام، کارت شناسایی و ملحفه.و پتوی مسافرتی و ... .

 

اقامت در ماسال

اقامت در تور ماسال، در کلبه‌ های چوبی و جنگلی بسیار‌ زیبا در ارتفاع ‌1800 متری انجام می گیرد که بسیار جذاب و هیجان اگیز می باشد. به جرات می توان گفت که یکی از انگیزه های سفر خیلی از علاقه مندان ماسال به این منطقه، اقامت در این کلبه ها می باشد که واقعا به دور از هیاهوی شهری و در مکانی آرامش بخش، لذتی وصف نشدنی را برای افراد رقم می زند.

 

تور ماسال (ییلاق اولسبلنگاه)

تور ماسال گیلان بعنوان یکی از تورهای جذاب و هیجان انگیز، تقریبا در همه فصول سال خصوصا در بهار و تابستان، برگزار می گردد. این تور که شامل بازید از ییلاقات ماسال و اولسبلنگاه است در قالب یک تور گروهی شاد و جذاب برگزار می گردد.
سایت تور لحظه آخری با همکاری آژانس های مسافرتی با تجربه در زمینه برگزاری تورهای طبیعتگردی داخلی، ارائه دهنده بهترین
نرخ تور ماسال همراه با خدمات عالی می باشد.

 

قیمت تور ماسال

قیمت تور ماسال اولسبلنگاه بسته به مدت زمان و تاریخ برگزاری تور و همچنین نوع خدماتی که در تور ارائه می گردد، متغیر می باشد.

سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟