شماره تماس 09309871159
آفرهای ویژه تور پوکت
جدیدترین تور پوکت
تور پوکت

پوکت بعنوان شهری ساحلی در تایلند، جزو بهترین ساحل های آسیا می باشد، از اینرو تور پوکت نیز بعنوان یکی از پرطرفدارترین تورهای تایلند می باشد که بصورت تک شهر و یا ترکیبی با شهرهای دیگر تایلند برگزار می گردد.
پوکت بعنوان شهری ساحلی در تایلند، یکی از پرطرفدارترین شهرها برای توریستان و گردشگران داخلی و خارجی می باشد. وجود مناظر دیدنی و جذاب، غروب گرمسیری خیره کننده و دریا آبی گرم، پوکت را تبدیل به یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقصدهای ساحلی در آسیا کرده است. این جزیره سرگرم کننده ترکیبی بینظیر از سواحل ابریشمی سفید با نخل، مهمان نوازی فوق العاده و آرامش وصف نشدنی را فراهم می کند. همه این موارد موجب شده است تا تور پوکت یکی از پرطرفدارترین تورهای تایلند بشمار رود.
 

تور پوکت تایند

تور پوکت یکی از پرطرفدارترین تورهای تایلند می باشد که بصورت تک شهر و یا ترکیبی با شهرهای دیگر برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسطه همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده بهترین قیمت قیمت تور پوکت، بلیط پوکت، ویزای تایلند، هتل های پوکت، تور لحظه آخری پوکت و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور پوکت می باشد.

 

بهترین زمان سفر به پوکت تایلند

آب و هوای پوکت از نوع گرمسیری موسمی است و دو دوره از سال یعنی ماه های آوریل و می و همچنین ماه های سپتامبرو اکتبر گرم می شود. البته ماه های سپتامبر و اکتبر هوای پوکت، مرطوب نیز می باشد و گاها بادهای موسمی هم می وزد. دمای میانگین سالانه در پوکت بالاست و حدودا برابر 28 درجه سانتیگراد می باشد. بهترین زمان سفر به پوکت، ماه دسامبر تا مارچ است که هوا مناسب و مطبوع است.

جزیره جیمز باند پوکت تایلند
 

خدمات تور پوکت تایلند

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های پوکت همراه با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت بازای هر اتاق، اخذ ویزای توریستی تایلند، پرواز داخلی.

 

مدت تور پوکت تایلند

تور پوکت بصورت تک و یا ترکیبی با دیگر شهرهای تایلند و بصورت تور پوکت 7 شب، تور پوکت 8 شب و ... برگزار می گردد.

 

قیمت تور پوکت تایلند

نرخ تور پوکت به چند پارامتر بستگی دارد؛ نوع پرواز، نوع هتل، تعداد شب های اقامت و زمان رزرو تور (اینکه در هفته های عادی باشد و یا در هفته هایی که روزهای تعطیل دارند).
 

اختلاف ساعت ایران و تایلند

اختلاف ساعت تایلند با تهران، 2 ساعت و نیم می باشد (از تهران جلوتر است).

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای تایلند

اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، دو قطعه عکس 3*4 رنگی زمینه سفید، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه ( صفحه اول و دوم )، اصل گردش حساب یک ماهه با مهر بانک.

سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟

09309871159