شماره تماس 02191031554

تور قبرس شمالی | قیمت تور قبرس تابستان 98

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1397-5-13
تاریخ برگشت
1397-5-13
سایر تور قبرس شمالی | قیمت تور قبرس تابستان 98
لیست هتل ها و قیمت های تور

 تور قبرس شمالی یا آسیایی یکی از تورهای پرطرفدار ویژه فصل تابستان می باشد که پروازهای تک هفتگی برگزار می گردد. قیمت تور قبرس شمالی را می توانید از طریق سایت تور لحظه آخری جویا شوید.

 

 

قبرس شمالی یکی از جزایر دیدنی و معروف در دنیا می باشد که در فاصله حدودا 65 کیلومتری از سواحل ترکیه قرار دارد. وجود بناهای تاریخی، آب و هوای مطبوع، سواحل شنی و دریای مدیترانه ای تمیز، غذاهای متنوع و خوشمزه، تفریحات هیجان انگیز، طبیعتی چشم نواز و ... از دلایل اصلی محبوبیت این جزیره در بین گردشگران می باشد. بهترین فصل سفر به قبرس شمالی نیز فصل تابستان و پاییز است؛ البته اواخر تابستان و اوایل پاییز هوا در این جزیره خنک و بسیار مناسب است.

 

تور قبرس شمالی

تورهای قبرس شامل 2 نوع مختلف به نامهای تور قبرس آسیایی (شمالی)  که در فصل تابستان برگزار می گردد و تور قبرس اروپایی (جنوبی) که در اواخر فصل پاییز و همچنین فصل زمستان برگزار می شود. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده خدماتی نظیر بهترین قیمت تور قبرس شمالی، بلیط قبرس شمالی، هتل های قبرس شمالی و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور قبرس شمالی می باشد.

 

اختلاف ساعت ایران و قبرس

اختلاف ساعت قبرس با تهران، 1 ساعت و نیم می باشد (از تهران عقب تراست).

 

در حال حاضر این تور برگزار نمی گردد

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات