شماره تماس 02191031554

تور قطر بازی پرسپولیس و الدحیل | شهریور 97

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1397-5-16
تاریخ برگشت
1397-5-16
سایر تور قطر بازی پرسپولیس و الدحیل | شهریور 97
لیست هتل ها و قیمت های تور

بازی پرسپولیس و الدحیل قطر یکی از بازی های حساس مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا است که در اوایل شهریور 97 دور رفت آن در قطر برگزار می گردد. جهت اطلاع از تور بازی پرسپولیس و الدحیل قطر و خدمات ویژه آن تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

 

حتما اطلاع دارید که امسال تیم پرسپولیس (به همراه استقلال) در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به یک تیم قطری برخورد کرده است و در این مرحله باید با تیم الدحیل بازی کند (استقلال با السد رقابت می کند). دیدار رفت این دو تیم در روز سه شنبه تاریخ 5 شهریور 97 در قطر برگزار می گردد و دیدار برگشت در روز سه شنبه تاریخ 27 شهریور 97 در تهران برگزار می شود.

لوگوی پرسپولیس

 

تور قطر بازی پرسپولیس و الدحیل

با توجه به حضور پرسپولیس بعنوان یکی از نمایندگان ایران در این مرحله و هواداران زیادی که خواهان رفتن به قطر و تشویق این تیم محبوب ایرانی از نزدیک می باشند، وبسایت تور لحظه آخری با همکاری "شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری همسفر ماه و ستاره"، تصمیم به ارائه خدمات اختصاصی تور قطر ویژه بازی استقلال و السد (رزرو بلیط و هتل، اخذ ویزا، اخذ بلیط بازی، ترانسفر به استادیوم و ....) گرفته است.

 

قیمت تور قطر بازی پرسپولیس و الدحیل

تور قطر ویژه بازی السد و استقلال در 2 پکیج مختلف به شرح زیر ارائه می گردد:

- پکیج اول: تور 2 شب و 3 روز (تاریخ رفت 5 شهریور و تاریخ برگشت 7 شهریور)

- پکیج دوم: تور 3 شب و 4 روز (تاریخ رفت 5 شهریور و تاریخ برگشت 8 شهریور)

تور پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا

 

خدمات تور قطر بازی پرسپولیس و الدحیل

اخذ ویزای قطر، بلیط رفت و برگشت با پرواز لوکس قطر، ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه، اقامت همراه با صبحانه، راهنما، بیمه مسافرتی، بلیط بازی پرسپولیس و الدحیل، ترانسفر رفت و برگشت به استادیوم، گشت خرید ویلاژیو ( زیباترین و لوکس ترین مرکز خرید قطر).

 

نرخ لحظه ای پکیج ها را با دفتر فروش چک کنید

تور قطر بازی استقلال و السد

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات