شماره تماس 09309871159

تور چهارشنبه سوری | قیمت تور چهارشنبه سوری

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
890,000 تومان
مدت زمان اقامت
یکروزه
تاریخ رفت
1401-12-23
تاریخ برگشت
1401-12-23
لیست هتل ها و قیمت های تور
بدون اقامت
یکروزه

وعده های غذایی و نوشیدنی ها
رزرو تلفنی
890,000  تومان
بنر نمایش تور

چهارشنبه سوری یکی از مراسمات قدیمی و ریشه دار در بین ایرانی هاست که همیشه در آخرین چهارشنبه سال با شور و شوق خاصی برگزار می گردد. با ما همراه باشید تا در ادامه تور چهارشنبه سوری 1401 را که توری یکروزه با فضایی شاد و مفرح است را به شما معرفی کنیم.

چهارشنبه سوری از جشن های باستانی ایرانیان می باشد که دارای هزاران سال قدمت است و همواره مورد توجه ایرانیان قرار داشته است. تور چهارشنبه سوری نیز در راستای برگزاری جشن چارشنبه سوری، همه ساله در اواخر اسفند ماه برگزار می گردد. در تور چهارشنبه سوری که جز تورهای طبیعت گردی می باشد، مراسمی ویژه جهت این جشن با شکوه و قدیمی ایرانیان برگزار می گردد و با روشن کردن آتش در دل طبیعت، سنت قدیمی ایرانیان اجرا می شود.

 

تور چهارشنبه سوری 1401

وبسایت لحظه آخری با همکاری آژانس های مسافرتی معتبر و با تجربه، همه ساله در آخرین چهارشنبه سال خدمات منحصر بفرد و ویژه ای را در زمینه تورهای چهارشنبه سوری برگزار می کند. تورهای چهارشنبه سوری لحظه آخری در دو گروه تور یکروزه چهارشنبه سوری و تور دو روزه چهارشنبه سوری برگزار می گردد.  تور یکروزه چهارشبه سوری از بعد از ظهر و تور دو روزه چهارشنبه سوری نیز بسته به تعطیلات آخر هفته، از روز قبل و یا بعد از ظهر جشن آغاز می گردد.

 

قیمت تور چهارشنبه سوری 1401

امسال نیز باشکوه تر از هر سال، جشن چهارشنبه سوری را به همراه همسفران گرامی سرزمین مادری برگزار خواهیم نمود. تور ویژه یکروزه آخرین چهارشنبه ی قرن این تور در تاریخ 24 اسفند 1401 در کرج برگزار می گردد.

- خدمات تور عبارتند از: اتوبوس توریستی، شام همراه با سالاد و نوشابه، آش، میوه، شیرینی، Dj، آتیش بازی، موسیقی سنتی، اجرای تور هم در فضای باز و هم در فضای سرپوشیده و همراه با لیدر مجرب.

- رفت: سه شنبه بعد از ظهر از تهران

- برگشت: سه شنبه بامداد

* لازم به ذکر است که بدلیل تقاضاهای زیاد برای این تور، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می کنند.

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات
از 5 تا 6 مرداد
لارک 360
2,450,000  تومان
سایر تور چهارشنبه سوری | قیمت تور چهارشنبه سوری