شماره تماس 02191031554

تور هند نوروز 96

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1396-7-20
تاریخ برگشت
1396-7-20
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور هند

هند کشوری بزرگ و زیبا می باشد که با دارا بودن معابد زیبای مختلف، بازارهای خرید، غذاهای محلی، تفریحات ساحلی و کوه پیمایی و ...، سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند. تور هند نوروز 97 از جمله پرطرفدارترین تورهای نوروز 97 می باشد که فروش آن در سایت تور لحظه آخری آغاز گردید و پکیج های مختلف به تدریج بر روی سایت قرار می گیرند. تور هند نوروز 97 را می توانید از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما گردد. تور هند نوروز 97 بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با شهرهای مختلف هند، برگزار می گردد که عبارتند از: تور دهلی آگرا جیپور، تور بمبئی گوا، تور دهلی، تور گوا.

 

 

خدمات تور هند نوروز 97

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های هند همراه با صبحانه. ترانسفر فرودگاهی و بین شهری.راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای هند، گشت شهری.

پروازهای تور هند نوروز 97

تور هند نوروز 97 با پروازهای مختلفی همچون پرواز عمان ایر، پرواز ایرعربیا، پرواز ماهان و پرواز ایران ایر قابل رزرو می باشد (در صورتیکه پر نشده باشند).

قیمت تور هند نوروز 97

قیمت تور هند نوروز 97 بسته به نوع و ساعت پرواز، نوع هتل، تعداد روز اقامت و نوع خدمات کاملا متغیر می باشد. بزودی پکیج های تور هند نوروز 97 در سایت قرار می گیرد.

هتل های تور هند نوروز 97

در لیست زیر تعدادی از هتل های هند که در تور هند نوروز 97 قابل رزرو می باشند ارائه شده است. چنانچه هتل دیگری مد نظرتان می باشد که در لیست زیر وجود ندارد، امکان رزرو آن نیز فراهم می باشد.

هتل های تور دهلی نوروز 97

هتل های تور جیپور نوروز 97

هتل های تور آگرا نوروز 97

هتل های تور بمبئی نوروز 97

جهت اطلاع از قیمت تور هند نوروز 97 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 97 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات