شماره تماس 02191031554

تور تایلند نوروز 95

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-7-10
تاریخ برگشت
1395-7-10
لیست هتل ها و قیمت های تور

با توجه به اینکه  فروش تور تایلند  نوروز 95  در سایت لحظه آخری آغاز گردید لذا در این مطلب سعی گردیده است بطور اجمالی به معرفی تور تایلند پرداخته شود.

 

 

نگاهی کوتاه به تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای آسیایی می باشد که در جذب توریست های خارجی جزو موفق ترین کشورهای توریستی دنیا محسوب می گردد. این کشور همه ساله جهانگردان بسیار زیادی را از کشورهای مختلف به این کشور می کشاند. کشور تایلند دارای جاذبه های طبیعی فراروانی نیز می باشد که به صنعت توریسم این کشور کمک فراروانی می کند. از دیدنی های تایلند می توان به خلیج زیبای مایا، بازار شناور بانکوک، باغ گل های رز تایلند، باغ وحش بانکوک، حیات وحش طبیعی تایلند، سواحل پاتایا، فانوم رانگ معبدی در تایلند، جزیره زیبای ریلای تایلند، پارک ملی تایلند، جزایر سه گانه تایلند از جمله دیدنی های کشور تایلند می باشد. با توجه به ارزانی خدمات و وجود یک فصل در تمام طول سال، شما می توانید در هر زمان از سال یه این کشور سفر کنید. تور تایلند نیز در تمام روزهای سال از تهران قابل اجرا می باشد. شهر بانکوک پایتخت کشور تایلند می باشد که اکثر پروازها برای سفر به تایلند از این شهر می باشد. تور تایلند یکی از تورهای پر طرفدار برای ایرانیان می باشد و این کشور با اب و هوای استوایی و شهرهای دیدنی که دارد همه ساله ایرانیان زیادی را به سوی خود جلب می می کند. امروزه ایرانیان زیادی در بانکوک و پاتایا به زندگی مشغول شده اند و مراکز ایرانی تایلند را نیز راه اندازی کرده اند از جمله رستوران ایرانی در بانکوک و رستوران ایرانی در پاتایا. بنابراین نگران غذاهای ایرانی در تایلند نباشید زیرا غذاهای ایرانی در تایلند وجود دارد.

مدت زمان تور تایلند

معمولا تور تایلند به صورت 7 شب و 8 روزه می باشد. اما  بسته به درخواست مسافران، زمان این تور می تواند متغیر باشد که عبارتند از:

- تور تایلند 8 شب و 9 روزه

- تور تایلند  9 شب و 10 روزه

- تور تایلند  10 شب و 11 روزه

- تور تایلند  12 شب و 13 روزه

توجه گردد که تور تایلند کمتر از 7 شب و 8 روز برگزار نمی گردد.

فصل های برگزاری تور تایلند

بهترین فصل سفر به تایلند در فصل بهار و یا فصل پاییز می باشد و زمستان رتبه بعدی سفر به تایلند می باشد. از جمله تورهای قابل برگزاری در تایلند عبارتند از:

- تورتایلند زمستان 94 (تورتایلند دی 94- تورتایلند بهمن 94- تورتایلند اسفند 94)

- تورتایلند بهار 95 (تورتایلند فروردین 95- تورتایلند اردیبهشت 95- تورتایلند خرداد 95)

- تورتایلند تابستان 95 (تورتایلند تیر 95- تورتایلند مرداد 95- تورتایلند شهریور 95)

- تورتایلند پاییز 95 (تورتایلند مهر 95- تورتایلند آبان 95- تورتایلند آذر 95)

- تورتایلند زمستان 95 (تورتایلند دی 95- تورتایلند بهمن 95- تورتایلند اسفند 95)

** تورهای فصلی و ماهیانه تایلند را می توانید در همه روزهای سال از لحظه آخری خریداری کنید. **

 تورتایلند نوروز 95

جدیدترین تورتایلند که در ماه های آینده برگزار می گردد و لحظه آخری بطور ویژه آن را برگزار می کند، تور تایلند نوروز 95 می باشد.

** تور تایلند  نوروز 95 را از هم اکنون می توانید از لحظه آخری رزرو نمائید تا قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما  گردد. **

 

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات