شماره تماس 09309871159

تور کوش آداسی | قیمت تور کوش آداسی بهار و تابستان ۱۴۰۱

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1401-3-17
تاریخ برگشت
1401-3-17
سایر تور کوش آداسی | قیمت تور کوش آداسی بهار و تابستان ۱۴۰۱
لیست هتل ها و قیمت های تور
بنر نمایش تور

تور کوش آداسی از جمله تورهای پرطرفدار و هیجان انگیز ترکیه می باشد که در تاریخ ها مختلف (خصوصا بهار و تابستان) برگزار می گردد. شما می توانید بهترین قیمت تور کوش آداسی، هتل های کوش آداسی، بلیط کوش آداسی، تور لحظه آخری کوش آداسی، تور لحظه آخری ترکیه و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور کوش آداسی را از ما بپرسید.

 

 

کوش آداسی یکی از بنادر معروف و پرطرفدار ترکیه می باشد که بیشتر به خاطر رفت و آمد کشتی های تفریحی و مسافربری، شناخته شده است. شهر بندری کوش آداسی با آفتاب های درخشان، دریای زیبا و تفریحات اش، یکی از بهترین مکان های ترکیه برای گذراندن تعطیلات است. بندر کوش آداسی را همه با سرگرمی های دوست داشتنی اش می شناسند. از چند دهه گذشته تا کنون، کوش آداسی به مقصد مورد علاقه توریست های اروپایی برای گذراندن تعطیلات تبدیل شده است و پیشرفت و توسعه صورت گرفته در زمینه هتل و هتل داری، باعث شده هتل های پراکنده در سواحل کوش آداسی همیشه پر از مسافر باشند. البته کوش آداسی فقط ساحل و دریا ندارد بلکه در نزدیکی کوش آداسی، نقاط باستانی مانند پرینه و زیبایی های طبیعی شبه جزیره دیلک وجود دارند که از جاذبه های توریستی هستند و حتی توریست های عاشق آفتاب را برای سفری یک روزه جهت دیدن این جاذبه ها و مناظر، تشویق می کند.

تور کوش آداسی ۱۴۰۱

تور کوش آداسی 1401 در فصول مختلف خصوصا بهار 1401 و تابستان 1401 در قالب پکیج های مختلف برگزار می گردد.

 

 

خدمات تور کوش آداسی

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل های کوش آداسی همراه با صبحانه و ناهار و شام، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان.

 

مدت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی به مدت 6 شب و 7 روز برگزار می گردد.

 

پروازهای تور کوش آداسی

تور کوش آداسی ویژه بهار و تابستان 1401 در حال حاضر با پروازهای اطلس گلوبال ، قشم ایر و ایران ایر قابل رزرو می باشد. مسیر حرکتی ایرلاین ها بصورت زیر است:

پرواز از تهران به فروردگاه بین المللی عدنان مندرس ازمیر که حدود 3 ساعت طول می کشد، رفتن از آنجا بصورت زمینی و با اتوبوس به شهر کوش آداسی  که حدود 1 ساعت طول می کشد (اتوبوس جزو خدمات تور است).

 

قیمت تور کوش آداسی

تور کوش آداسی در بهار و تابستان 1401 در روزهای مشخص و بر روی هتل های دلخواه، قابل رزرو می باشد. امکان رزرو تور کوش آداسی با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف نیز فراهم می باشد. در ادامه پکیج های مختلف تور کوش آداسی ارائه گردیده است:

 

- تور کوش آداسی با پرواز ایرانی

قیمت تور کوش آداسی برای پکیج با شرایط زیر که در تاریخ 20 خرداد 1401 با پرواز ایرباس آسمان برگزار می گردد بصورت زیر است:

- مدت تور: 6 شب و 7 روز

- نوع پرواز: پرواز ایرانی آتا

- ساعت پرواز رفت: 

- نوع پرواز برگشت: 

 

برای اطلاع از نرخ دقیق و لحظه ای پکیج ها، با دفتر فروش تماس بگیرید

86025804- 021

86028757- 021

88475583- 021

88473946- 021

09309871159

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات