شماره تماس 02191031554

تور روسیه | قیمت تور روسیه بهار 99

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1398-4-1
تاریخ برگشت
1398-4-1
سایر تور روسیه | قیمت تور روسیه بهار 99
لیست هتل ها و قیمت های تور

قیمت تور روسیه را از ما بپرسید تا بتوانید تور ارزان روسیه را رزرو نمایید.

روسیه یکی از کشورهای پرطرفدار ایرانی ها برای سفر در فصل بهار و تابستان است؛ خصوصا از زمانیکه قوانین صدور ویزای روسیه برای ایرانی ها تسهیل پیدا کرد و براحتی می توان به این کشور اروپایی سفر کرد.

 

 

روسیه بعنوان پهناورترین کشور دنیا، دارای شهرهایی با مکان های دیدنی و تاریخی متعدد می باشد. شهرهایی که هر کدام از آنها آنقدر دیدنی و جذاب هستند که بتوان حداقل چندین روز را در آنجا سپری کرد. شهرهای مسکو (بعنوان پایتخت روسیه) و سنت پترزبورگ بعنوان مقصد اصلی تورهای روسیه دارای اصلی ترین جاذبه های گردشگری روسیه نیز می باشند؛ از کاخ کرملین و میدان سرخ در مسکو گرفته تا موزه هرمیتاژ در سنت پترزبورگ! بهترین فصل سفر به روسیه نیز فصل تابستان است چراکه در این فصل بدلیل خنک بودن هوا، شرایط بسیار مطبوع و مناسبی در این کشور برقرار است.

مسکو روسیه

 

سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده خدماتی نظیر بهترین قیمت تور روسیه، بلیط روسیه، هتل های روسیه، ویزای روسیه و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور روسیه می باشد. تور روسیه تابستان 98 در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد با تعداد پروازهای مشخص برگزار می گردد. تور روسیه بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با شهرهای مختلف روسیه، برگزار می گردد که عبارتند از: تور مسکو، تور سن پترزبورگ و تور ترکیبی روسیه مانند تور مسکو سن پترزبورگ.

 

اختلاف ساعت ایران و روسیه

اختلاف ساعت مسکو با تهران، 1 ساعت و نیم است (از تهران عقب تراست).

 

مدت تور روسیه

بسته به اینکه تور روسیه بصورت ترکیبی برگزار گردد یا بصورت تک شهر و همچنین بسته به نوع پرواز، مدت تور روسیه متغیر می باشد.

 

پروازهای تور روسیه

تور روسیه با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف که عبارتند از تور روسیه با پرواز نوردویند (Nordwind)، تور روسیه با پرواز ایروفلوت (Aeroflot)، تور روسیه با پرواز امارات و تور روسیه با پرواز ماهان قابل رزرو می باشد.

 

تور روسیه 99

این پکیج ویژه تور روسیه در فصل بهار (خرداد) و تابستان است که جمعه هر هفته (از 24 خرداد) به مدت 7 شب (3 شب در مسکو و 4 شب در سنت پترزبورگ) با پرواز نوردویند برگزار می گردد.

 

قیمت تور روسیه

قیمت این پکیج بصورت زیر است:

قیمت تور روسیه 98

اینجا بخوانید: جاذبه های گردشگری روسیه

اینجا بخوانید: جاذبه های گردشگری مسکو روسیه

اینجا بخوانید: جاذبه های گردشگری سنت پترزبورگ روسیه

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات