شماره تماس 02191031554

تور بلغارستان تابستان 97

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1396-10-30
تاریخ برگشت
1396-10-30
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور بلغارستان تیر مرداد شهریور 97

بلغارستان کشوری زیبا و توریست پذیر می باشد که از نظر شرایط آب و هوایی، بهترین فصل سفر به آن، تابستان می باشد. تور بلغارستان تابستان 97 شامل پکیج های تور بلغارستان تیر 97، تور بلغارستان مرداد 97 و تور بلغارستان شهریور 97 می باشد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده بهترین قیمت تور بلغارستان، بلیط بلغارستان، هتل های بلغارستان، ویزای بلغارستان، تور لحظه آخری بلغارستان و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور بلغارستان تابستان 97 با ما در ارتباط باشید.

 

 

وارنا با جمعیتی در حدود 340.000 نفر در شمال شرقی کشور بلغارستان و در ساحل دریای سیاه واقع شده است. وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان می باشد و یکی از بزرگترین ساحل های دریای سیاه را نیز دارا می باشد. بدلیل اهمیت اقتصادی، فرهنگی و تاریخی که وارنا دارد از آن بعنوان پایتخت دریایی بلغارستان یاد می شود. بهترین زمان سفر به وارنا بلغارستان از نظر شرایط آب و هوایی، از ماه جون تا آگوست (اواسط خرداد تا اواسط شهریور) می باشد که هوا بسیار مطبوع و مساعد است. سردترین ماه سال در وارنا، ژانویه است که میانگین دمای آن حدود 1.7 درجه می باشد و گرم ترین ماه سال در وارنا، جولای است که میانگین دمای آن حدود 22.8 درجه می باشد. میانگین دمای سالانه در وارنا حدود 12.2 درجه است که آن را در طول ماه های گرم سال، بسیار مناسب برای گردشگری و لذت بردن از دریا می کند.

تور بلغارستان تیر 97

تور بلغارستان تیر 97 از جمله پکیج های تور بلغارستان تابستان 97 می باشد که در تاریخ 1 تیر الی 31 تیر با خدمات و قیمت های مختلف در هتل های بلغارستان برگزار می گردد.

تور بلغارستان مرداد 97

تور بلغارستان مرداد 97 از جمله پکیج های تور بلغارستان تابستان 97 می باشد که در تاریخ 1 مرداد الی 31 مرداد با خدمات و قیمت های مختلف در هتل های بلغارستان برگزار می گردد.

تور بلغارستان شهریور 97

تور بلغارستان شهریور 97 از جمله پکیج های تور بلغارستان تابستان 97 می باشد که در تاریخ 1 شهریور الی 31 شهریور با خدمات و قیمت های مختلف در هتل های بلغارستان برگزار می گردد.

خدمات تور بلغارستان تابستان 97

بلیط رفت و برگشت هواپیما، ویزای بلغارستان، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، گشت شهری.

مدت تور صربستان تابستان 97

تور بلغارستان تابستان 97 به مدت 7 شب و 8 روز برگزار می گردد.

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات