شماره تماس 02191031554

تور زمینی ترابزون ویژه عید فطر 95

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-4-12
تاریخ برگشت
1395-4-12
سایر تور زمینی ترابزون ویژه عید فطر 95
لیست هتل ها و قیمت های تور

خدمات تور زمینی ترابزون

ترانسفر رفت و برگشت زمینی با اتوبوس 25 نفره VIP، سه شب و چهار روز اقامت در هتل های ترابزون، بیمه حوادث بین المللی، تور لیدر فارسی زبان مجرب. گشت شهری در ترابزون.

 

 

درباره ترابزون

ترابزون یکی از شهرهای بزرگ ترکیه می باشد که جمعیت آن بیش از 770 هزار (تا سال 2015) است و دارای مساحتی به اندازه 4664 مترمربع می باشد. آب و هوای ترابزون، بارانی و معتدل است حتی در ماه های تابستان. از اینرو در سراسر ترابزون جنگل های سرسبز، کوه های مرتفع همراه با بسیاری از رودخانه ها وجود دارند که طبیعتی بینظیر را برای این شهر رقم می زنند. ترابزون بیشتر برای طبیعت بینظیرش، ماهی، تیم فوتبال و صومعه سوملا معروف است.

تور زمینی ترابزون

تور زمینی ترابزون از تورهای پرطرفداری می باشد که هر ساله تقاضاهای زیادی برای برگزاری آن صورت می گیرد اما معمولا آژانس های بسیار کمی قادر به برگزاری آن می باشند. لحظه آخری بدلیل داشتن کارگزاری مستقیم در ترکیه امسال تصمیم گرفته است تا با برگزاری این تور، این فرصت را برای علاقه مندان به تور ترابزون فراهم نماید.

تور زمینی ترابزون ویژه عید فطر 95

این پکیج ویژه  تور زمینی ترابزون ویژه عید فطر 95 می باشد که در روز سه شنبه مورخه 15 تیر 95 حرکت می کند و به مدت 3 شب اقامت در هتل های ترابزون در نظر گرفته شده است.

  • توجه گردد که پکیج ذیل بر روی هتل 4 ستاره ترابزون بسته شده است. چنانچه هتل خاصی مد نظر باشد، امکان رزرو آن نیز با مناسبترین قیمت امکانپذیر می باشد.
  • حداقل اعتبار پاسپورت، 6 ماه از زمان سفر باشد.
  • هزینه هر نفر در این تور برابر با 1.455.000 تومان می باشد.
تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات