شماره تماس 02191031554

تور زمینی ارمنستان عید فطر 97

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1397-1-15
تاریخ برگشت
1397-1-15
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور ارمنستان بصورت زمینی

تور زمینی ارمنستان یکی از تورهای پرطرفداری می باشد که هر ساله برگزار می گردد و مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرد. مسافرین گرانقدر می توانند با خرید تور زمینی ارمنستان، علاوه بر لذت بردن از مناظر و امکانات زیاد  ارمنستان ، هزینه کمتری را نیز نسبت به  تور هوایی ارمنستان  پرداخت نمایند و در صورت علاقه نیز بصورت گروهی و خانوادگی سفر کنند. با توجه به تعطیلی عید فطر در تاریخ های 25 و 26 خرداد 97، این پکیج مربوط به تور آنتالیا ویژه عید فطر می باشد.

 

 

 

معرفی ارمنستان

ارمنستان کشوری نسبتا کوچک در بین کشورهای مشترک المنافع محسوب می گردد که در خشکی واقع گردیده است و دارای زمستان های سرد و سوزناک و تابستان های بسیار گرم و خشک می باشد. صنایع مهم ارمنستان ساخت انواع ماشین آلات، منسوجات و صنایع شیمیایی و عمده صادرات ارمنستان نیز مواد معدنی، مواد غذایی و انرژی می باشد. در بخش های کوهستانی ارمنستان، پرورش گاو و گوسفند و بز رایج بوده و درآمد اصلی مردم آن نواحی نیز دامداری است.

 

تور زمینی ارمنستان ویژه عید فطر

تور ارمنستان و شهر ایروان یکی از مقاصد پرطرفدار ایرانی ها برای سفر می باشد که هم بصورت زمینی و هم هوایی برگزار می گردد. تور زمینی ارمنستان بواسطه قیمت مناسبتر و همچنین گروهی بودن، طرفداران مخصوص به خود را دارد و در فصل های بهار و تابستان، نسبتا زیاد برگزار می گردد. با توجه به تعطیلی عید فطر در تاریخ های 25 و 26 خرداد 97، تور وان ویژه عید فطر نیز در این زمان برگزار می شود.

 

قیمت تور زمینی ارمنستان عید فطر

تور زمینی ارمنستان بصورت گروهی و با اتوبوس VIP (از تهران) انجام می گیرد.

"قیمت تور ارمنستان ویژه عید فطر 97 بزودی اعلام می گردد"

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات