شماره تماس 02191031554

هزینه های اقامت و غذا در تور دبی

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-9-10
تاریخ برگشت
1395-9-10
سایر هزینه های اقامت و غذا در تور دبی
لیست هتل ها و قیمت های تور

هزینه های تور دبی به نسبت تورهای خارجی دیگر، چندان بالا نیست اما هزینه تفریحات و رستوران ها و مراکز خرید دبی نسبتا بالا می باشد. خدمات تور دبی شامل بلیط دبی، اقامت در هتل های دبی، ترانسفر رفت و برگشت به فرودگاه، راهنمای فارسی زبان می شود.

 

 

هزینه‌ی اقامت در هتل های دبی

دبی دارای هتل های با کیفیت و مدرنی می باشد و عمده آنها دارای استانداردهای بین‌ المللی هستند. از این رو ممکن است قیمت هتل های دبی به نسبت بالا باشد. پارامترهایی که در قیمت هتل های دبی موثر است عبارتند از درجه هتل و منطقه ای که هتل در آن واقع شده است. در بحث درجه هتل ها، مشخص است که تعداد ستاره هایی که برای هتل ها در نظر گرفته می شود در کیفیت خدمات و طبیعتا نرخ هتل ها اثر می گذارد. در بحث منطقه قرار گیری هتل های دبی، به این نکته توجه گردد که بطور کلی هتل های که در منطقه دیره دبی قرار دارند نسبت به هتل های که در بزرگراه شیخ زائد دبی و یا منطقه بر دبی قرار دارند، دارای قیمت های به مراتب پایین تری می باشند.

هزینه‌ی غذا در دبی 

اگر در رستوران‌های دبی یا هتل های دبی غذا میل کنید با قیمت‌های بسیار گرانی روبرو خواهید شد. با این وجود اگر کمی جستجو کنید می توان قیمت‌های منطقی تری در دیگر نقاط این شهرِ همیشه در حال گسترش بر روی گردشگران بین‌المللی پیدا کنید. به طور کلی هزینه‌ها به شرح زیر است:

صبحانه : معمولا هتل‌های این شهر صبحانه ارایه می دهند، اگر اینطور نبود می توانید یک وعده صبحانه را در رنج‌های قیمتی متفاوتی در هر کجای شهر میل کنید.

ناهار : رستوران‌های زنجیره‌ای Shawarma تقریبا در هر جایی از دبی یافت می‌شوند که قیمت‌های به نسبت ارزانی هم دارند. به علاوه گرینه‌های انتخابی زیادی برای خوردن فست‌ فودهای غربی وجود دارد.

شام: همانطور که ذکر شد، اغلب رستوران‌های دبی، قیمت‌های بالایی دارند. اما اگر دنبال جایی ارزان‌تر هستید، پیشنهاد می شود بر روی رستوران‌های هندی کمی تامل کنید. احتمالا با ذائقه‌ی اکثر ما ایرانی‌ها هم سازگار هستند.

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات