شماره تماس 02191031554

تور مالزی کریسمس 2019

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1397-9-6
تاریخ برگشت
1397-9-6
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور مالزی

تور مالزی کریسمس 2019 در نیمه اول دی ماه 97 و همزمان با تعطیلات سال نو میلادی برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده بهترین قیمت تور مالزی، هتل های مالزی، تور لحظه آخری مالزی، بلیط مالزی و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور مالزی کریسمس 2019 با ما در ارتباط باشید.

 

 

تور مالزی کریسمس 2019 در ایام سال نو میلادی و همزمان با برگزاری جشن های ویژه مالزی، به مدت 6 شب و بیشتر قابل برگزاری می باشد. پروازهای تور مالزی کریسمس 2019 در صورتیکه قابل دسترسی باشد و پر نشود، با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف قابل رزرو می باشد که عبارتند از تور مالزی با پرواز قطری، تور مالزی با پرواز امارات، تور مالزی با پرواز عمان ایر، تور مالزی با پرواز ماهان، تور مالزی با پرواز ایران ایر، تور مالزی با پرواز ایر آسیا.

 

خدمات تور مالزی کریسمس 2019

بلیط رفت و برگشت هواپیما. اقامت در هتل های مالزی همراه با صبحانه. ترانسفر فرودگاهی. سیم کارت بازای هر اتاق. یک روز گشت شهری با ناهار.

 

 از آنجاییکه  تقاضا برای تورهای ویژه کریسمس و سال نو میلادی در مالزی زیاد می باشد، لذا چنانچه قصد استفاده از تور مالزی کریسمس 2019 را دارید می بایست زودتر اقدام نمایید تا قیمت ارزان تر و کلاس پروازی مناسب تر نصیب شما گردد.

 

 

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات