شماره تماس 02191031554

تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 پرواز تای ایرویز

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-11-6
تاریخ برگشت
1395-11-6
سایر تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 پرواز تای ایرویز
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور ترکیبی تایلند (پوکت و کرابی)

پکیج زیر مربوط به تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 با پرواز تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که به مدت 6 شب و 7 روز در هتل های تایلند برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد. بهترین قیمت تور تایلند نوروز 96 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا سفری مناسب را در نوروز 96 تجربه نمایید.

 

 

مدت تور ترکیبی تایلند نوروز 96

تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96  به مدت 6 شب و 7 روز با شرایط زیر برگزار می گردد.

خدمات تور ترکیبی تایلند نوروز 96

بلیط رفت و برگشت هواپیمای تای ایرویز، صبحانه، ترانسفر بین پوکت و کرابی، گشت شهری با ناهار، لیدر، اخذ ویزای توریستی تایلند، بیمه مسافرتی، سیمکارت.

پرواز تور ترکیبی تایلند نوروز 96

پرواز تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 از نوع ایرلاین تایلندی تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که در مسیر رفت در فرودگاه پوکت به زمین می نشیند و در مسیر برگشت، از فرودگاه کرابی بلند می شود.

قیمت تور ترکیبی تایلند نوروز 96

قیمت تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 بسته به نوع و ساعت پرواز، نوع هتل، تعداد روز اقامت و نوع خدمات کاملا متغیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو تور ترکیبی پوکت کرابی نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع از سایر تورهای ترکیبی تایلند نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات