شماره تماس 02191031554

تور کرابی تایلند نوروز 96 پرواز تای ایرویز

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-11-6
تاریخ برگشت
1395-11-6
سایر تور کرابی تایلند نوروز 96 پرواز تای ایرویز
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور کرابی تایلند

پکیج زیر مربوط به تور کرابی تایلند نوروز 96 با پرواز تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که به مدت 6 شب و 7 روز برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور کرابی تایلند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد. بهترین قیمت تور کرابی تایلند نوروز 96 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا سفری مناسب را در نوروز 96 تجربه نمایید.

 

 

مدت تور کرابی تایلند نوروز 96

تور کرابی تایلند نوروز 96  به مدت 6 شب و 7 روز با شرایط زیر برگزار می گردد.

خدمات تور کرابی تایلند نوروز 96

بلیط رفت و برگشت هواپیمای تای ایرویز، صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری با ناهار، لیدر، اخذ ویزای توریستی تایلند، بیمه مسافرتی، سیمکارت.

پرواز تور کرابی تایلند نوروز 96

پرواز تور کرابی تایلند نوروز 96 از نوع ایرلاین تایلندی تای ایرویز (Thai Airways) می باشد که در مسیر رفت در فرودگاه پوکت می نشیند و در مسیر برگشت، از فرودگاه کرابی بلند می شود. پروازهای تور کرابی تایلند نوروز 96 در تاریخ های 28 و 29 اسفند و همچنین 1، 3 و 5 فروردین برگزار می گردد.

قیمت تور کرابی تایلند نوروز 96

قیمت تور کرابی تایلند نوروز 96 بسته به نوع و ساعت پرواز، نوع هتل، تعداد روز اقامت و نوع خدمات کاملا متغیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو تور کرابی تایلند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع از سایر تورهای کرابی تایلند نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات