شماره تماس 02191031554

تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور هند نوروز 96 پرواز تابان

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-11-6
تاریخ برگشت
1395-11-6
سایر تور ترکیبی دهلی آگرا جیپور هند نوروز 96 پرواز تابان
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور ترکیبی هند نوروز 96

پکیج زیر مربوط به تور ترکیبی هند نوروز 96 با پرواز تابان می باشد که به مدت 7 شب و 8 روز در هتل های هند برگزار می گردد. این پکیج بصورت ترکیبی در شهرهای دهلی (3 شب)، آگرا (2 شب) و جیپور (2 شب) برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور ترکیبی هند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد. بهترین قیمت تور ترکیبی هند نوروز 96 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا سفری مناسب را در نوروز 96 تجربه نمایید.

 

 

خدمات تور ترکیبی هند نوروز 96

بلیط رفت و برگشت با پرواز تابان، ویزای توریستی هند، اقامت در هتل های هند به همراه صبحانه، تراسفر فرودگاهی و بین شهری با اتوبوس ولوو، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، گشت های شهری شامل:

- دهلی: بازدید از منار قطب، دروازه هند، قلعه قرمز، مسجد جامع و مرکز خرید در دهلی، معبد آکشار دام به همراه ناهار.
- آگرا: بازدید از تاج محل، قلعه قرمز در آگرا، تئاتر تاج محل همراه با رقص محلی.
- جیپور: بازدید از قلعه آمر، جانتار مانتار، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور.

توجه گردد که کلیه هزینه گشت ها، بعهده تور می باشد و مسافر هزینه ای بابت این قضیه پرداخت نمی کند.

مدت تور ترکیبی هند نوروز 96

تور ترکیبی هند نوروز 96  در مجموع به مدت 7 شب و 8 روز و بصورت ترکیبی در شهرهای دهلی (3 شب)، آگرا (2 شب) و جیپور (2 شب) برگزار می گردد.

پرواز تور ترکیبی هند نوروز 96

تور ترکیبی هند نوروز 96 از نوع ایرلاین تابان می باشد که در مسیر رفت در فرودگاه دهلی به زمین می نشیند و در مسیر برگشت، از فرودگاه جیپور بلند می شود. تاریخ های حرکت تور ترکیبی هند نوروز 96 به ترتیب در 27، 28 و 29 اسفند 95 و همچنین 4، 5 و 6 فروردین 96 می باشد.

قیمت تور ترکیبی هند نوروز 96

قیمت تور ترکیبی هند نوروز 96 بسته به نوع و ساعت پرواز، نوع هتل، تعداد روز اقامت و نوع خدمات کاملا متغیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو تور ترکیبی هند نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع سایر تورهای هند نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات