شماره تماس 02191031554

تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 پرواز ترکیش

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-11-6
تاریخ برگشت
1395-11-6
سایر تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 پرواز ترکیش
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور مراکش کازابلانکا نوروز 96

پکیج زیر مربوط به تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 با پرواز ترکیش می باشد که به مدت 7 شب در  تاریخ های مختلف در مراکش و کازابلانکا  برگزار می گردد. این پکیج بصورت ترکیبی در شهرهای کازابلانکا (2 شب) و مراکش (5 شب) برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد. بهترین قیمت تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا سفری مناسب را در نوروز 96 تجربه نمایید.

 

 

خدمات تور مراکش کازابلانکا نوروز 96

بلیط رفت و برگشت، ویزای توریستی مراکش، 7 شب اقامت در هتل به همراه صبحانه، تراسفر فرودگاهی و بین شهری با اتوبوس مجهز توریستی، 4 گشت شهری رایگان همراه با 2 وعده ناهار، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی.

مدت تور مراکش کازابلانکا نوروز 96

تور مراکش کازابلانکا نوروز 96  در مجموع به مدت 7 شب و بصورت ترکیبی در شهرهای کازابلانکا (2 شب) و مراکش (5 شب) برگزار می گردد.

پرواز تور مراکش کازابلانکا نوروز 96

تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 از نوع ایرلاین ترکیش می باشد که تاریخ های حرکت آن به ترتیب در 29 و 30 اسفند 95 و همچنین 1، 2 و 4 فروردین 96 می باشد.

قیمت تور مراکش کازابلانکا نوروز 96

قیمت تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 بسته به نوع و ساعت پرواز، نوع هتل، تعداد روز اقامت و نوع خدمات کاملا متغیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو تور مراکش کازابلانکا نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع سایر تورهای مراکش کازابلانکا نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات