شماره تماس 02191031554

تور روسیه نوروز 96 پرواز ماهان

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1395-11-6
تاریخ برگشت
1395-11-6
لیست هتل ها و قیمت های تور

تور روسیه نوروز 96

پکیج زیر مربوط به تور روسیه نوروز 96 با پرواز ماهان می باشد که به مدت 7 شب و در تاریخ های 29 اسفند و 6 فروردین برگزار می گردد. این پکیج بصورت ترکیبی در شهرهای مسکو (3 شب) و سن پترزبورگ (4 شب) برگزار می گردد. سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، پکیج های مختلف تور نوروز 96 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو تور روسیه نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد. بهترین قیمت تور روسیه نوروز 96 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید تا سفری مناسب را در نوروز 96 تجربه نمایید.

 

 

خدمات تور روسیه نوروز 96

بلیط رفت و برگشت، 7 شب اقامت در هتل به همراه صبحانه، تراسفر فرودگاهی، پرواز داخلی بین شهر مسکو و سن پترزبورگ، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی، ویزای توریستی، سیمکارت رایگان بازای هر اتاق و گشت شهری طبق برنامه زیر:

گشت ها در مسکو:

- بازدید از میدان سرخ، کلیسای سنت باسیل یا واسیلی (نمای بیرونی)، مقبره لنین، بازدید از محوطه کاخ کرملین با ورودیه کلیساها، شاه توپ و شاه زنگ در محوطه کرملین (نمای بیرونی) مقبره سرباز گمنام، نقطه صفر و باغ الکساندر و صرف ناهار.

- بازدید از پارک پیروزی، خیابان آربات، خانه پوشکین (نمای بیرونی)، تپه وارابیف (تپه گنجشک ها- بام مسکو)، کلیسای عیسی منجی و بازدید از ایستگاه های تاریخی متروی مسکو و صرف ناهار.

گشت ها در سن پترزبورگ:

- بازدید از کلیسای کازان، خیابان توسکی، بازدید از جزیره واسیلی و قلعه پتروپاول و محل دفن تزارهای روسیه و نمای بیرونی کلیساها، کلیسای اسحاق (نمای بیرونی)، صرف ناهار.

- بازدید از موزه هرمیتاژ، بازدید از فروشگاه صنایع دستی، صرف ناهار.

- بازدید از باغ پیترهوف یا باغ فواره ها (فقط بازدید پارک ها و فواره ها)، ساحل خلیج فنلاند و صرف ناهار.

مدت تور روسیه نوروز 96

تور روسیه نوروز 96  در مجموع به مدت 7 شب و بصورت ترکیبی در شهرهای مسکو (3 شب) و سن پترزبورگ (4 شب) برگزار می گردد.

پرواز تور روسیه نوروز 96

پرواز پکیج تور روسیه نوروز 96 از نوع ایرلاین ماهان است و تاریخ های حرکت آن 29 اسفند و 6 فروردین می باشد. پرواز رفت از تهران به مسکو می رود و پرواز برگشت از سن پترزبورگ به تهران می آید.

قیمت تور روسیه نوروز 96

قیمت تور روسیه نوروز 96 با توجه به لیست هتل های مشخص شده، بصورت زیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو تور روسیه نوروز 96 زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد.

جهت اطلاع سایر تورهای روسیه نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 96 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات