شماره تماس 02191031554

تور ترکیبی بالی سنگاپور بانکوک نوروز 97 + قیمت تور

همسفر ماه و ستاره

شروع قیمت از
0 تومان
مدت زمان اقامت
تاریخ رفت
1396-10-7
تاریخ برگشت
1396-10-7
سایر تور ترکیبی بالی سنگاپور بانکوک نوروز 97 + قیمت تور
لیست هتل ها و قیمت های تور

پکیج زیر مربوط به تور ترکیبی بالی سنگاپور بانکوک ویژه نوروز 97 می باشد که با پرواز تایلندی تای ایرویز و به مدت 10 شب برگزار می گردد. بهترین قیمت تور نوروز 97 را از سایت تور لحظه آخری رزرو نمایید.

 

 

سایت تور لحظه آخری بواسط همکاری با آژانس های مسافرتی متخصص و با تجربه، بهترین پکیج های تور نوروز 97 را بر روی سایت قرار می دهد تا مسافران بتوانند حق انتخاب بیشتری داشته باشند. طبیعی است که هر چه رزرو این تورها زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد.

 

خدمات تور

پرواز رفت و برگشت پرواز تای ایرویز، اقامت در هتل همراه با صبحانه ، اخذ ویزا (تایلند، سنگاپور و بالی)، یک گشت شهری در هر کشور، راهنمای فارسی زبان در سنگاپور و تایلند و راهنمای محلی در بالی، یک عدد سیم کارت در تایلند و بالی، بیمه مسافرتی، پرواز داخلی.

 

مدت تور

این تور در مجموع به مدت 10 شب می باشد که بصورت ترکیبی در بالی (4 شب)، سنگاپور (3 شب)  و بانکوک تایلند (3 شب) برگزار می گردد.

 

قیمت تور

قیمت تور ترکیبی بالی سنگاپور بانکوک با توجه به لیست هتل های مشخص شده، بصورت زیر می باشد. توجه گردد که هر چه رزرو زودتر انجام گیرد، قیمت مناسب و کلاس پروازی ارزان تر نصیب شما می گردد و با نزدیک شدن به روزهای پایان سال، بر قیمت پکیج ذیل افزوده خواهد شد. لازم به ذکر است که نرخ کودک زیر 2 سال نیز 1.890.000 تومان می باشد.

جهت اطلاع از سایر تورهای نوروز 97 اینجا کلیک نمایید

تورهای مشابه
عنوان تور / نوع سفارش
مدت اقامت
آژانس مسافرتی
ایرلاین
قیمت
جزئیات