شماره تماس 09309871159

بهترین و پرطرفدارترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی

پرطرفدارترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی

شاید  لنکاوی  به اندازه سواحل تایلند پر هیاهو و یا به اندازه خط ساحلی کالیفرنیا شیک و امروزی نباشد اما به نوبه خود دارای جاذبه ها و دیدنی های منحصر به فرد می باشد. رفتار مردم محلی لنکاوی و بطور کلی مالزی، بسیار دوستانه است به خصوص اگر شما یک توریست باشید. بهترین راه برای لذت بردن و کشف جزیره لنکاوی، پیوستن به تورهای متعدد داخلی است که در سراسر این جزیره برگزار می شود. شانس غواصی کردن و شیرجه زدن، دیدن پارک طبیعت کیلیم (Kilim Nature Park) و دیدن زیبایی های طبیعت را از دست ندهید و از این تورها استفاده کنید. سایت تور لحظه آخری در لیست زیر، 10 تا از بهترین تورهای داخلی لنکاوی مالزی را به شما معرفی می کند تا چنانچه از تور لنکاوی مالزی استفاده نمودید، بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.

 

 

تور نیم روزه جزیره لنکاوی مالزی

لنکاوی مجموعه ای از هزارن مکان زیبای توریستی و جاذبه های گردشگری می باشد. در یک تور نیم روزه می توانید این جزیره زیبا را بهتر بشناسید و برخی از محبوبترین جاذبه های گردشگری لنکاوی مالزی نظیر میدان عقاب (including Eagle Square)، اسکله پوینت (Jetty Point)، روستای شرقی (Oriental Village) و دنیای زیر آب (Underwater World) را مشاهده نمایید.

 تور تله کابین و روستای شرقی لنکاوی مالزی

روستای شرقی یا آسیایی (Oriental Village) یکی از مکان های زیبای لنکاوی می باشد در انجا می توانید سوار بر تله کابین به بالای کوه ماچینگ چنگ (Matchincang) بروید و در حین بالا رفتن از مناظر جنگل های بارانی، از Telaga Tujuh (هفت حلقه چاه) ، آبشارها و اقیانوس زیبای هند لذت ببرید.

گردش در پارک دریایی پولائو پایار Pulau Payar Marine Park لنکاوی مالزی

"پولائو پایار" یکی از چهار جزیره گوهر سبز می باشد که به صورت پارک دریایی درآمده است. این جزیره ها شامل پولائو پایار(Pulau Payar) ، پولائو کاکا(Pulau Kaca) ، پولائو لمبو،(Pulau Lembu)  پولائو سگانتنگ (Pulau Segantang) می شود. این جزیره ها در فاصله دو مایل دریایی قرار گرفته اند و بهترین مکان برای غواصی در لنکاوی می باشند.

گشت نیم روزه قایقرانی در جزیره لنکاوی مالزی

قایقرانی در اطراف جزیره زیبای لنکاوی مالزی در یک تور نیم روزه بسیار آرامش بخش است. می توانید در حین استراحت بر روی قایق، حیات وحش زیبای جزیره را از عرشه تماشا کنید و یا در آب های خنک و آرام منطقه شنا کنید و از آفتاب گرفتن در کنار ساحل یا بر روی عرشه لذت ببرید. 

سفر دریایی ماجراجویانه لنکاوی مالزی

این تور با بازدید از باتلاق mangrove و مشاهده غذا خوردن عقاب ها شروع می شود و با قایقرانی و ماهگیری بر روی دریای آندمان و خوردن کباب ماهی بر روی عرشه ادامه پیدا می کند و بعد می توانید به قایق رانی  برای اکتشاف غارهای زیبای جزیره ادامه دهید. روز با بازگشت از سفر دریایی آرامش بخش به پایان می رسد.

تور پر جنب و جوش جزیره لنکاوی مالزی

در این تور شما را به بازدید از محبوبترین مکانهای لنکاوی یعنی جزیره های سرسبز پولائو سینگا بسار (Pulau Singa Besar)، جزیره براس بسه Pulau Beras Basah، جزیره پولائو دایانگ بونتینگ (Pulau Dayang Bunting) و  جزیره شیر بزرگ (Big Lion Island) می برند. این جزایر دارای مناظر زیبای طبیعی، ماسه های سفید، نسیم ملایم، آبهای روشن کریستالی، آبشارهای زیبا و حیات وحش منحصر به فرد می باشند.

 سفر دریایی بر روی کشتی کروز در جزیره لنکاوی مالزی

تور " سفر دریایی و ماجرا جویانه در غروب آفتاب"، یک سفر دلپذیر و آرامش بخش در دریا و در سواحل جزیره های زیبای لنکاوی در غروب خورشید می باشد. می توانید از عرشه قایق بادبانی، دلفین ها یا ماهی های پرنده را که در اطراف قایق شنا می کنند را ببینید و از خوردن باربیکیو به همراه انواع نوشیدنی ها لذت ببرید.

درختان حرا سافاری لنکاوی مالزی

تور بازدید از" درختان حرا سافاری" یک تور تفریحی برای کشف طبیعت زیبای  جزیره  لنکاوی می باشد. با قایق به سمت "پارک طبیعت کیلیم" (Kilim Nature Park) که پر از گیاهان زیبا و حیات وحش منحصر به فرد جزیره است می روید و سپس از غار لنکاوی یعنی گواکلور (Gua Kelawar) که به غار خفاش ها (Bat Cave) هم معروف است، بازدید می کنید. بعد از بازدید از غار و استراحتی کوتاه با قایق  به سمت جنگل های منحصر به فرد حرا سافاری که پر از مناظر زیبای دریایی ، گیاهان منحصر به فرد و صخره های باشکوه است حرکت خواهید کرد. در آنجا منظره ها و گیاهانی را خواهید دید که کمتر کسی دیده است.

تور غذا دادن به عقاب ها و درختان حرا در لنکاوی مالزی

یکی از محبوب ترین تورها در اطراف جزیره لنکاوی، تور جالب و هیجان انگیز غذا دادن عقاب ها و درختان حرا می باشد. در این تور مناظر فراموش نشدنی از سواحل Pantai Cenangو Pantai Tengah را خواهید دید. سپس به پارک طبیعت کیلیم می روید که در آنجا می توانید تغذیه عقاب ها و جنگل درختار حرا را ببینید.

تور دنیای زیر آب لنکاوی  مالزی

دنیای زیر آب لنکاوی یکی از بهترین جاذبه های دیدنی لنکاوی می باشد که دارای 5000 گونه از حیوانات و موجودات دریایی نظیر کوسه، مارماهی، لاک پشت سبز، خوک آبی، پنگوئن ها، کوسه ها و همچنین فلامینگ و اردک ها می باشد. این مکان در انتهای جنوبی پانتائی سنانگ قرار دارد و یکی از بهترین قسمت های آن، مجموعه " دنیای زیر آب لنکاوی " تونل 15 متری شیشه ای زیر آب است که به دریا راه دارد و می توان از طریق آن به تماشای آبزیان کوچک و بزرگ پرداخت.