شماره تماس 09309871159

تور وان

آفرهای ویژه تور وان
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
جدیدترین تور وان
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
بنر دسته تورها
تور وان
تور وان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی در بین ایرانیان است که تا کنون بصورت زمینی برگزار می گردید اما از ابتدای سال ۱۴۰۱ علاوه بر تور زمینی، تور هوایی وان با پرواز مستقیم از تهران به وان نیز برگزار می گردد. با سایت لحظه آخری همراه باشید تا با برترین آژانس های ارائه دهنده تور وان ترکیه و بهترین قیمت تور وان آشنا شوید.
 

وان کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

وان یکی از شهرهای زیبا و تاریخی ترکیه می باشد که در شرق ترکیه واقع شده است و بدلیل قرارگیری در کنار دریاچه وان دارای  آب و هوایی معتدل و دلپذیر می باشد. وان دارای جمعیت 400 نفری می باشد و بدلیل دارا بودن مراکز خرید و جاذبه های تاریخی زیبا سالانه مورد توجه گردشگران زیادی ازکشورهای مختلف قرار گرفته است.

تور وان ترکیه

 

تور وان ترکیه

بر طبق آمار یکی از اصلی ترین گردشگران وان ترکیه را گردشگران ایرانی تشکیل می دهند و در سال های اخیر تور وان ترکیه در ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. تور وان ترکیه از پرطرفدارترین تورهای ترکیه است که همه ساله در فصل بهار و تابستان به تعداد بسیار زیاد و در فصول پاییز و زمستان به تعداد محدود برگزار می گردد. این تور در قالب پکیج های مختلف و بصورت زمینی و هوایی (از تهران) با فضایی کاملا شاد در فصول مختلف برگزار می گردد و طرفداران بسیار زیادی هم دارد.

 

انواع تور وان ترکیه

برای سفر به وان ترکیه هم می توان از مسیرهای زمینی استفاده کرد و هم از پرواز که در ادامه توضیح داده شده است:

تور زمینی وان

برای سفر زمینی وان ترکیه سه مسیر مختلف وجود دارد:

جهت مسافرت از تهران به وان ترکیه باید از شهرهای قزوین، زنجان، تبریز عبور کرد و سپس با توجه به انتخاب یکی از ‏سه مرز خروجی زمینی بازرگان، رازی و سرو که به ترتیب از شهرهای ماکو، خوی و ارومیه می گذرند، ادامه مسیر داد. ‏فاصله شهر ارومیه تا وان نیز حدودا 290 کیلومتر و 4 ساعت می باشد.‏
مسیر دیگر مسافرت به
وان ترکیه استفاده از قطار تهران - وان می باشد که هر هفته یک بار بین این دو شهر رفت و آمد ‏می کند. مسافرت با قطار علیرغم امکان استراحت در طول راه، ‏به علت معطلی های زیاد در مرز به علت بازرسی های متعدد توسط گمرک ترکیه، دارند.

تور هوایی وان

تور هوایی وان ترکیه از فروردین ۱۴۰۱ برای اولین بار با پرواز مستقیم از تهران به وان (و بالعکس) راه اندازی گردید. این پرواز با هواپپمای شرکت هواپیمایی کاسپین و فعلا دو روز در هفته (دوشنبه و جمعه) برگزار می گردد.
 

گشت های تور وان ترکیه

گشت های تور وان شامل گشت خرید از فروشگاه ها و برندهای معتبر، گشت های ویژه (شامل پارك آبي، جزيره آكدامار، كليسا، خانه گربه ها، كارگاه نقره سازي) می باشند.

 

فیلم وان ترکیه

در این بخش فیلمی از دیدنی های شهر وان ترکیه را مشاهده می نمایید:


 

اینجا بخوانید: راهنمای سفر به وان ترکیه

سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟