شماره تماس 09309871159

هتل ها

هتل ها

هتل آندالوس سوئیت Andalouse Suite ترابزون

هتل آندالوس سوئیت ترابزون (Andalouse Suite Hotel) یکی از هتل های ترابزون است که جزو هتل های مدرن و با کیفیت ترابزون به حساب می آید. چنانچه در تور ترابزون به دنبال رزرو هتل آندالوس سوئیت ترابزون هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل سوقوت Sogut Park ترابزون

هتل سوقوت (سوگوت) پارک ترابزون (Sogut Park Hotel) یکی از هتل های ترابزون است که جزو هتل های مدرن و با کیفیت ترابزون به حساب می آید. چنانچه در تور ترابزون به دنبال رزرو هتل سوقوت ترابزون هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل پارسیان کیش

هتل پارسیان کیش یکی از هتل های 3 ستاره کیش است که جزو هتل های ارزان قیمت کیش به حساب می آید. چنانچه در تور کیش به دنبال رزرو هتل پارسیان کیش هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل گراند کیش

هتل گراند کیش یکی از هتل های 3 ستاره کیش است که جزو هتل های ارزان قیمت کیش به حساب می آید. چنانچه در تور کیش به دنبال رزرو هتل گراند کیش هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل جوورا Gevora دبی

هتل جوورا دبی (Gevora Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل جوورا دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل سان اند سند داون تاون Sun and Sands Downtown دبی

هتل سان اند سند داون تاون دبی Sun and Sands Downtown یکی از هتل های 3 ستاره دبی است که در خیابان الرقه دبی در منطقه دیره (مرکز شهر) و نزدیک به مرکز خرید الغریر دبی واقع شده است. هتل سان اند سند در فاصله حدودا 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد.

هتل البندر روتانا Al Bandar Rotana دبی

هتل البندر روتانا دبی (Al Bandar Rotana Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های لوکس و پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل البندر روتانا دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل سیتی سیزن City Seasons دبی

هتل سیتی سیزن دبی یکی از هتل های 4 ستاره دبی است که در مرکز شهر دبی و منطقه دیره دبی واقع است.

هتل حیات رجنسی Hyatt Regency دبی

هتل حیات رجنسی دبی یکی از هتل های 5 ستاره دبی است که در منطقه هریتیج دبی واقع است. هتل حیات رجنسی دبی دارای امکانات ویژه و لوکس از جمله اتاقهای بسیار تمیز، رستوران گردون و چندین رستوران وکافه، سالن اسکیت روی یخ، استخر، زمین تنیس، مرکز تناسب اندام، مرکز ماساژ، باغ، اتاق خانواده (Family room)، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان می باشد.

هتل پریماسول هان گاردن Primasol Hane Garden آنتالیا

هتل پریماسول هان گاردن آنتالیا (Primasol Hane Garden Hotel) یکی از هتل های آنتالیا است که جزو هتل های لوکس و مجلل آنتالیا به حساب می آید. چنانچه در تور آنتالیا به دنبال رزرو هتل هان گاردن هستید، با ما در ارتباط باشید.
بنر دسته هتل
هتل ها