شماره تماس 09309871159

هتل های قشم

هتل های قشم
هتل های قشم
هتل آوینا قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1399 شروع به فعالیت کرد. هتل آوینا علاوه بر نوساز بودن، در مرکز شهر قشم و در نزدیکی قلعه پرتغالی ها قرار گرفته است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل آوینا قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل آرتا قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1396 شروع به فعالیت کرد. هتل آرتا بدلیل زیبایی، ساختمان مجلل و داشتن فاصله 200 متری تا ساحل زیبای خلیج فارس به مروارید قشم معروف است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل آرتا قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل آتامان قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1396 شروع به فعالیت کرد. هتل آتامان علاوه بر نوساز بودن، در فاصله بسیار کوتاهی از خلیج فارس زیبا واقع شده است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل آتامان قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل ساحل طلایی قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1387 شروع به فعالیت کرد. هتل ساحل طلایی در اطراف قشم قرار دارد و بواسطه فضای دنج و دلنشین ساحلی اش طرفداران زیادی دارد. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل ساحل طلایی قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل هانی قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1399 شروع به فعالیت کرد. هتل هانی علاوه بر نوساز بودن، در فاصله کمی از ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل هانی قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل بهشت قشم یکی از هتل های 3 ستاره قشم است که در سال 1385 شروع به فعالیت کرد. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل بهشت قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل ارم قشم یکی از هتل های 4 ستاره قشم است که در سال 1395 شروع به فعالیت کرد. هتل ارم هتلی با کیفیت، زیبا و در فاصله کمی از ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل ارم قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل آسانا قشم یکی از هتل های 3 ستاره قشم است که در سال 1400 شروع به فعالیت کرد. هتل آسانا هتلی نوساز، با کیفیت، زیبا و در فاصله کمی از ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل آسانا قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل آرکا قشم یکی از هتل های 3 ستاره قشم است که در سال 1397 شروع به فعالیت کرد. هتل آرکا علاوه بر نوساز بودن، در فاصله کمی از ساحل زیبای خلیج فارس واقع شده است. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل آرکا قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل بوتیک فولتون قشم یا مجتمع اقامتی فولتون قشم یکی از هتل های خوب قشم است که در سال 1394 شروع به فعالیت کرد. هتل فولتون قشم در کنار ساحل زیبای خلیج فارس قرار دارد. چنانچه در تور قشم به دنبال رزرو هتل بوتیک فولتون قشم هستید، با ما در ارتباط باشید.

09309871159