شماره تماس 09309871159

هتل های چابهار

هتل های چابهار
هتل های چابهار
هتل سپیده چابهار یکی از هتل های 2 ستاره چابهار است که از نظر دسترسی در مکانی عالی و نزدیک به مراکز خرید شهر چابهار واقع شده است. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل سپیده چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل شاهان چابهار یکی از هتل های 4 ستاره چابهار است که در دی ماه سال 1396 شروع به فعالیت کرد. هتل شاهان دارای فاصله کمی به ساحل دریای عمان می باشد. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل شاهان چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل آذین چابهار یکی از هتل های 3 ستاره چابهار است که در آذر ماه سال 1396 شروع به فعالیت کرد. هتل آذین علاوه بر نوساز بودن، چشم انداز عالی به ساحل دارای فاصله کمی به دریای عمان می باشد. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل آذین چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل لاله چابهار یکی از هتل های 4 ستاره چابهار است که در سال 1386 شروع به فعالیت کرد. هتل لاله دارای امکانات رفاهی باکیفیت و قابل قبول و چشم اندازی دیدنی به ساحل دریای عمان می باشد. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل لاله چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل فردوس چابهار یکی از هتل های 4 ستاره چابهار است که در سال 1395 شروع به فعالیت کرد. هتل فردوس دارای امکانات رفاهی قابل قبول و چشم اندازی دیدنی به ساحل دریای عمان می باشد. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل فردوس چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.
هتل لیپار چابهار اولین و تا به امروز تنهاترین هتل 5 ستاره چابهار است که در سال 1386 شروع به فعالیت کرد. هتل فردوس دارای امکانات رفاهی قابل قبول و چشم اندازی دیدنی به ساحل دریای عمان می باشد. چنانچه در تور چابهار به دنبال رزرو هتل لیپار چابهار هستید، با ما در ارتباط باشید.

09309871159