شماره تماس 09309871159

تور چابهار

آفرهای ویژه تور چابهار
جدیدترین تور چابهار
تور چابهار

تور چابهار و سفر به این منطقه دیدنی در جنوب شرقی ایران، یکی از پرطرفدارترین تورهای داخلیِ این روزهای ایرانی ها است که هم در قالب تور زمینی چابهار (اتوبوس) و هم در قالب تور هوایی چابهار (با هواپیما) قابل برگزاری است. سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده بهترین قیمت تور چابهار است.

بندر چابهار از نمای بالا


چابهار یک شهر بندری زیبا و دیدنی در استان سیستان و بلوچستان است که در جنوب شرقی ایران واقع شده است و ویژگی های جالبی دارد که شاید خیلی از ایرانی ها اطلاعات چندانی در مورد آن نداشته باشند. چابهار از شرق با کشور پاکستان، از غرب با استان‌ های هرمزگان و کرمان، از شمال با شهرهای ایرانشهر و نیکشهر و همینطور از جنوب با دریای عمان ارتباط دارد. آب و هوای چابهار در نوع خود بینظیر است؛ چابهار گرمترین منطقه ایران در فصل زمستان و خنک‌ ترین بندر جنوبی ایران در تابستان است! تور چابهار در زمستان و بهار بدلیل شرایط مناسب آب و هوایی بسیار پرطرفدار است.

 

تور چابهار

تور چابهار از تهران هم بصورت زمینی و هم بصورت هوایی برگزار می گردد؛ هر چند بدلیل مسافت بسیار طولانی و خسته کننده ای که وجود دارد، تور چابهار بصورت زمینی جز در ایام خاص (مانند نوروز) مورد استقبال قرار نمی گیرد و بیشتر تور چابهار بصورت هوایی برگزار می گردد.

 

مدت زمان پرواز تهران به چابهار

سفر به چابهار از تهران بصورت هوایی حدودا 2 ساعت و ربع الی 2 ساعت و نیم زمان می برد.

 

هتل های چابهار

هتلهای تور چابهار دارای انواع و اقسام هتل های 2 ستاره، 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره می باشند.

- تور چابهار هتل سپیده (هتل 2 ستاره در چابهار)

- تور چابهار هتل آذین (هتل 3 ستاره در چابهار)

- تور چابهار هتل لاله (هتل 4 ستاره در چابهار)

- تور چابهار هتل فردوس (هتل 4 ستاره در چابهار)

- تور چابهار هتل شاهان (هتل 4 ستاره در چابهار)

- تور چابهار هتل لیپار (هتل 5 ستاره در چابهار)

 

تور هوایی چابهار ۱۴۰۱

سایت تور لحظه آخری با همکاری بهترین آژانس های مسافرتی که بصورت تخصصی و ویژه این تور را برگزار می کند، ارائه دهنده بهترین قیمت تور چابهار همراه با خدمات عالی می باشد.

سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟

09309871159