شماره تماس 09309871159

نمایشگاه طلا، جواهر، ساعت و تجهیزات استانبول | 18 الی 21 مهر 98

نمایشگاه طلا، جواهر، ساعت و تجهیزات استانبول (Istanbul Jewelry, Watch & Equipment Show) بعنوان قطب طلا و جواهر منطقه، یکی از معروفترین نمایشگاه های طلا و جواهر دنیا محسوب می شود که سالانه دو مرتبه، در ماه‌های مارچ و اکتبر در استانبول ترکیه برگزار می‌گردد. با ما همراه باشید تا به معرفی این نمایشگاه بپردازیم.

 

 

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول بعنوان قطب طلا و جواهر منطقه، یکی از معروفترین نمایشگاه های طلا و جواهر دنیا محسوب می شود که سالانه دو مرتبه، در ماه‌های مارچ و اکتبر در استانبول ترکیه برگزار می‌گردد. نمایشگاه طلا و جواهر استانبول با گرایش سنگ ها و جواهر آلات، با ایجاد بستری مناسب جهت ارائه محصولات به حرفه‌ای‌های این صنعت از سراسر دنیا، بعنوان نمایشگاهی شناخته شده در بخش طلا و جواهر شناخته می‌شود.

 

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول با بیش از سی سال سابقه درخشان، نقش بزرگی را در ایجاد ارتباطات تجاری و همچنین ارائه محصولات جدید شرکت‌ها ایفا می‌کند. در نمایشگاه طلا و جواهر استانبول می‌توان با آخرین نوآوری‌ها در ماشین آلات، مواد، محصولات و مجموعه‌های طلا، الماس، نقره، سنگ‌های قیمتی، مروارید و همچنین ساعت‌های گران قیمت  آشنا گردید.

 

با توجه به قرار گرفتن ترکیه در بین پنج کشور برتر صنعت طلا و جواهر، چه از لحاظ  تولید و مصرف و چه از لحاظ واردات و صادرات، و با توجه به اینکه سالانه حدودا دو میلیارد دلار طلا و جواهر از ترکیه صادر می گردد، نمایشگاه طلا و جواهر استانبول برای کشور ترکیه بسیار حائز اهمیت است و همواره تلاش کرده است تا ارائه محصولات و نحوه برگزاری این نمایشگاه به گونه ای باشد که مورد استقبال کشورهای خارجی شرکت کننده قرار گیرد.

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول مهمترین رویداد صنعت طلا و جواهر ترکیه می باشد که از حمایت انجمن کارشناسان طلا و جواهر ترکیه و انجمن کارشناسان جواهرات و کانی‌های معدنی گرانبها برخوردارمی باشد. در نمایشگاه طلا و جواهر استانبول بیش از 1200 تولیدکننده داخلی و خارجی شامل طراح طلا و جواهر، عمده فروش‌ و خرده فروش شرکت می کنند که سالانه از 25 کشور دنیا از جمله؛ چین، ایران، روسیه، هند، ایتالیا و ...گردهم می‌آیند و مجموعه‌های متنوع و چشم نواز خود را به نمایش دیگران می‌گذارند. از میان کشورهای بازدیدکننده به نمایشگاه طلا و جواهر استانبول، بیشترین سهم متعلق به ترکیه، روسیه، ایران، یونان و عراق است.

 

بخش های نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

این نمایشگاه در 4 بخش اصلی برگزار می گردد:

- طلا (Jewelery)

- جواهر و سنگ های قیمتی (Gems)

- ساعت (Watches & Clocks)

- ماشین آلات مرتبط با طلا و جواهر (Machinery)

 

 

محل برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر استانبول 2019

نمایشگاه طلا و جواهر استانبول در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی CNR استانبول ترکیه برگزار می گردد که فاصله ای بسیار نزدیک با فرودگاه بین‌المللی آتاتورک (۲ دقیقه از نزدیکترین سالن) دارد.

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر استانبول

چهل و نهمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر استانبول در تاریخ 10 الی 13 اکتبر 2019 (18 الی 21 مهر 98) در استانبول برگزار می گردد.

 

قیمت تور نمایشگاه طلا و جواهر استانبول 2019 را از بخش فروش سوال بفرمایید