شماره تماس 09309871159

هتل های تایلند

هتل های تایلند

بهترین هتل های خانوادگی پوکت تایلند

هتل های خانوادگی پوکت تایلند پوکت با داشتن آب و هوای عالی، سواحل امن و زیبا و شب های به یاد ماندنی و جاذبه های گردشگری پرتنوع، مکانی مناسب برای لذت بردن تمام افراد خانواده می باشد. با گذراندن تعطیلات در برترین هتل های پوکت خاطره ای زیبا و به یادماندنی برای خود و فرزندانتان می سازید. پوکت دارای مردمی مهمان نواز با رفتاری بسیار دوستانه می باشد که این امر پوکت را مکانی دلپذیر و هیجان انگیز برای کودکان و آرامش بخش برای خانواده ها تبدیل کرده است وقت گذرانی در پوکت با برنامه های شبانه ی آتش بازی، نمایش فرهنگ و سنت تایلندی، نمایش و رقص فیلها و صنایع‌ دستی تماشایی‌ اش، می‌ تواند شبی باشکوه برای شما و خانواده تان بسازد. هتل ها و استراحتگاه هایی که در اطراف جزیره پوکت وجود دارند پاسخگوی نیازهای گردشگران نبود، بهمین منظور در پوکت هتل هایی ایجاد شده که با ترکیب خدمات خوب، فعالیت های هیجان انگیز و جذاب و خوابگاه های بزرگ تجربه یک اقامت هیجان انگیز و شاد را ایجاد کرده اند که هدف آن ایجاد مکان خانوادگی شاد و خاطره انگیز است. در ادامه 10 تا از بهترین هتل های خانوادگی پوکت تایلند معرفی می گردند.  

هتل های پاتایا تایلند

هتل های پاتایا پاتایا شهری بندری و ساحلی با جاذبه های گردشگری متنوع می باشد که در کشور تایلند واقع گردیده است و سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. هتل های پاتایا بسیار متعدد و متنوع می باشند و با توجه به منطقه ای که هتل در آن واقع شده است و همچنین امکانات هتل، قیمت هتل های پاتایا متغیر می باشند. با توجه به افزایش استقبال از تور بانکوک در سالهای اخیر، هتل های پاتایا نیز مورد توجه بیشتری واقع شدند و بر تعداد آنها اضافه شد. هتل های 3 ستاره پاتایا، هتل های 4 ستاره پاتایا و هتل های 5 ستاره پاتایا با انواع کیفیت و قیمت های مختلف، در سراسر پاتایا وجود دارند.  

هتل های پوکت تایلند

هتل های پوکت پوکت بزرگترین جزیره تایلند و مکانی بینظیر برای گذراندن اوقات فراغت و استراحت می باشد و سالانه گردشگران زیادی را از اقصی نقاط دنیا از جمله ایران به سوی خود می کشاند. هتل های پوکت از نوع ساحلی و بسیار متنوع می باشند و با توجه به امکاناتی که دارند، قیمت هتل های پوکت متغیر می باشند. با توجه به افزایش استقبال از تور پوکت در سالهای اخیر، هتل های پوکت نیز مورد توجه بیشتری واقع شدند و بر تعداد آنها اضافه شد. هتل های 3 ستاره پوکت، هتل های 4 ستاره پوکت و هتل های 5 ستاره پوکت با انواع کیفیت و قیمت های مختلف، در پوکت تایلند وجود دارند.  

هتل های بانکوک تایلند

هتل های بانکوک بانکوک شهری زیبا، بزرگ و پر جنب و جوش و با آثار تاریخی زیاد می باشد که در تایلند واقع گردیده است و بعنوان پایتخت کشور تایلند نیز در نظر گرفته شده است. هتل های بانکوک در بخش های مختلف شهر بانکوک واقع شده اند و با توجه به منطقه ای که هتل در آن واقع شده و همچنین امکانات هتل، قیمت هتل های بانکوک متغیر می باشند. با توجه به افزایش استقبال از تور بانکوک در سالهای اخیر، هتل های بانکوک نیز مورد توجه بیشتری واقع شدند و بر تعداد آنها اضافه شد. هتل های 3 ستاره بانکوک، هتل های 4 ستاره بانکوک و هتل های 5 ستاره بانکوک با انواع کیفیت و قیمت های مختلف، در سراسر شهر بانکوک تایلند وجود دارند.  

10 تا از بهترین هتل های بانکوک تایلند

هتل های بانکوک بانکوک دارای هتل های بسیار زیاد و متنوعی می باشد که خدمات مختلفی را به مسافران ارائه می دهند. تعداد هتل های خوب و با کیفیت بانکوک نیز کم نیست اما لحظه آخری در این مطلب به سراغ هتل هایی رفته است که علاوه بر اینکه خدمات خوبی را ارائه می دهند در نظرسنجی هایی که توسط سایت های مختلف این حوزه انجام می گیرد، همراه جزو انتخاب های اول مسافران می باشند و توانستند رضایت درصد زیادی را کسب کنند. مطمئنا امکانات، تزیینات داخلی، خدمات و حتی موقعیت مکانی این 10 هتل برتر بانکوک از سطح میانگین استانداردها در این صنعت (صنعت هتلداری) خیلی بالاتر است.  
بنر دسته هتل
هتل های تایلند