شماره تماس 09309871159

تور روسیه

آفرهای ویژه تور روسیه
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
جدیدترین تور روسیه
  عنوان تور
  تاریخ رفت
  نوع سفر
  قیمت
تور روسیه

روسیه یکی از کشورهای پرطرفدار ایرانی ها برای سفر در فصل بهار و تابستان است؛ خصوصا از زمانیکه قوانین صدور ویزای روسیه برای ایرانی ها تسهیل پیدا کرد و براحتی می توان به این کشور اروپایی سفر کرد. اگر مایلید با این کشور وسیع و دیدنی بیشتر آشنا شوید؛ با لحظه آخری در سفر به روسیه همراه باشید.
 

معرفی روسیه

روسیه بعنوان پهناورترین کشور دنیا، دارای شهرهایی با مکان های دیدنی و تاریخی متعدد می باشد. شهرهایی که هر کدام از آنها آنقدر دیدنی و جذاب هستند که بتوان حداقل چندین روز را در آنجا سپری کرد.
شهرهای
مسکو (بعنوان پایتخت روسیه) و سنت پترزبورگ بعنوان مقصد اصلی تورهای روسیه دارای اصلی ترین جاذبه های گردشگری روسیه نیز می باشند؛ از کاخ کرملین و میدان سرخ در مسکو گرفته تا موزه هرمیتاژ در سنت پترزبورگ!

 

بهترین زمان سفر به روسیه

بهترین فصل سفر به روسیه از نظر شرایط آب و هوایی، اواسط فصل بهار تا اواخر تابستان می باشد که هوا بسیار مطبوع و مساعد است. هوای  روسیه در پاییز و خصوصا زمستان بسیار سرد و سوزناک می باشد و اقامت در روسیه در آن ایام بسیار سخت خواهد بود.

 

اختلاف ساعت ایران و روسیه

اختلاف ساعت مسکو با تهران، 1 ساعت و نیم است (از تهران عقب تراست).

 

تور روسیه

تور روسیه بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با شهرهای مختلف روسیه، برگزار می گردد که عبارتند از: تور مسکو، تور سن پترزبورگ و تور ترکیبی روسیه مانند تور مسکو سن پترزبورگ.

 

مدت تور روسیه

بسته به اینکه تور روسیه بصورت ترکیبی برگزار گردد یا بصورت تک شهر و همچنین بسته به نوع پرواز، مدت تور روسیه متغیر می باشد.

 

پروازهای تور روسیه

تور روسیه با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف که عبارتند از تور روسیه با پرواز نوردویند (Nordwind)، تور روسیه با پرواز ایروفلوت (Aeroflot)، تور روسیه با پرواز امارات و تور روسیه با پرواز ماهان قابل رزرو می باشد.

 

قیمت تور روسیه

نرخ تور روسیه با توجه به اینکه بصورت ترکیبی برگزار گردد یا بصورت تک شهر و همچنین بسته به نوع پرواز، مدت اقامت، نوع هتل و ... متغیر می باشد.سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده خدماتی نظیر بهترین قیمت تور روسیه، بلیط روسیه، هتل های روسیه، ویزای روسیه و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور روسیه می باشد.
سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟

09309871159