شماره تماس 09309871159

تور روسیه

آفرهای ویژه تور روسیه
جدیدترین تور روسیه
تور روسیه

روسیه یکی از کشورهای پرطرفدار ایرانی ها برای سفر در فصل بهار و تابستان است؛ خصوصا از زمانیکه قوانین صدور ویزای روسیه برای ایرانی ها تسهیل پیدا کرد و براحتی می توان به این کشور اروپایی سفر کرد. اگر مایلید با این کشور وسیع و دیدنی بیشتر آشنا شوید؛ با لحظه آخری در سفر به روسیه همراه باشید.
 

معرفی روسیه

روسیه بعنوان پهناورترین کشور دنیا، دارای شهرهایی با مکان های دیدنی و تاریخی متعدد می باشد. شهرهایی که هر کدام از آنها آنقدر دیدنی و جذاب هستند که بتوان حداقل چندین روز را در آنجا سپری کرد.
شهرهای
مسکو (بعنوان پایتخت روسیه) و سنت پترزبورگ بعنوان مقصد اصلی تورهای روسیه دارای اصلی ترین جاذبه های گردشگری روسیه نیز می باشند؛ از کاخ کرملین و میدان سرخ در مسکو گرفته تا موزه هرمیتاژ در سنت پترزبورگ!

 

بهترین زمان سفر به روسیه

بهترین فصل سفر به روسیه از نظر شرایط آب و هوایی، اواسط فصل بهار تا اواخر تابستان می باشد که هوا بسیار مطبوع و مساعد است. هوای  روسیه در پاییز و خصوصا زمستان بسیار سرد و سوزناک می باشد و اقامت در روسیه در آن ایام بسیار سخت خواهد بود.

 

اختلاف ساعت ایران و روسیه

اختلاف ساعت مسکو با تهران، 1 ساعت و نیم است (از تهران عقب تراست).

 

تور روسیه

تور روسیه بصورت تک شهر و یا بصورت ترکیبی با شهرهای مختلف روسیه، برگزار می گردد که عبارتند از: تور مسکو، تور سن پترزبورگ و تور ترکیبی روسیه مانند تور مسکو سن پترزبورگ.

 

مدت تور روسیه

بسته به اینکه تور روسیه بصورت ترکیبی برگزار گردد یا بصورت تک شهر و همچنین بسته به نوع پرواز، مدت تور روسیه متغیر می باشد.

 

پروازهای تور روسیه

تور روسیه با انواع ایرلاین ها و با کلاس پروازی مختلف که عبارتند از تور روسیه با پرواز نوردویند (Nordwind)، تور روسیه با پرواز ایروفلوت (Aeroflot)، تور روسیه با پرواز امارات و تور روسیه با پرواز ماهان قابل رزرو می باشد.

 

قیمت تور روسیه

نرخ تور روسیه با توجه به اینکه بصورت ترکیبی برگزار گردد یا بصورت تک شهر و همچنین بسته به نوع پرواز، مدت اقامت، نوع هتل و ... متغیر می باشد.سایت تور لحظه آخری بدلیل همکاری با آژانس های مسافرتی معتبر و متخصص، ارائه دهنده خدماتی نظیر بهترین قیمت تور روسیه، بلیط روسیه، هتل های روسیه، ویزای روسیه و بطور کلی هرگونه اطلاعات راجع به تور روسیه می باشد.
سوالات متداول تورهای گردشگری
در صورت بروز مشکلات احتمالی در تور خریداری شده چه باید کرد ؟

09309871159