شماره تماس 09309871159

هتل های دبی

هتل های دبی

هتل جوورا Gevora دبی

هتل جوورا دبی (Gevora Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل جوورا دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل سان اند سند داون تاون Sun and Sands Downtown دبی

هتل سان اند سند داون تاون دبی Sun and Sands Downtown یکی از هتل های 3 ستاره دبی است که در خیابان الرقه دبی در منطقه دیره (مرکز شهر) و نزدیک به مرکز خرید الغریر دبی واقع شده است. هتل سان اند سند در فاصله حدودا 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد.

هتل البندر روتانا Al Bandar Rotana دبی

هتل البندر روتانا دبی (Al Bandar Rotana Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های لوکس و پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل البندر روتانا دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل سیتی سیزن City Seasons دبی

هتل سیتی سیزن دبی یکی از هتل های 4 ستاره دبی است که در مرکز شهر دبی و منطقه دیره دبی واقع است.

هتل حیات رجنسی Hyatt Regency دبی

هتل حیات رجنسی دبی یکی از هتل های 5 ستاره دبی است که در منطقه هریتیج دبی واقع است. هتل حیات رجنسی دبی دارای امکانات ویژه و لوکس از جمله اتاقهای بسیار تمیز، رستوران گردون و چندین رستوران وکافه، سالن اسکیت روی یخ، استخر، زمین تنیس، مرکز تناسب اندام، مرکز ماساژ، باغ، اتاق خانواده (Family room)، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان می باشد.

هتل وندوم پالاس Vendome Palace Aravi دبی

هتل وندوم پالاس دبی (Vendome Palace By Aravi Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های خوب و با کیفیت دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل وندوم پالاس بای آراوی دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل رویال کانتیننتال Royal Continental دبی

هتل رویال کانتیننتال دبی (Royal Continental Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل رویال کانتیننتال دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل الخوری اسکای گاردن Al Khoory Sky Garden دبی

هتل الخوری اسکای گاردن دبی (Al Khoory Sky Garden Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل الخوری اسکای گاردن دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل کارلتون تاور Carlton Tower دبی

هتل کارلتون تاور دبی (Carlton Tower Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل کارلتون تاور دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.

هتل کانال سنترال Canal Central دبی

هتل کانال سنترال دبی (Canal Central Hotel) یکی از هتل های دبی است که جزو هتل های پرطرفدار دبی به حساب می آید. چنانچه در تور دبی  به دنبال رزرو هتل کانال سنترال دبی هستید، با ما در ارتباط باشید.  
بنر دسته هتل
هتل های دبی